Vlasy: Nejúčinnější tajemství prevence krepatění. A je potřeba to v létě 2023 rychle vyzkoušet!

Pokud máte kudrnaté nebo mírně vlnité vlasy Pravděpodobně jste se již setkali s problémem krepatých vlasů. Jakmile se zpotíte nebo je ve vzduchu trochu vlhkosti.

Nebojte se, máme několik tipů, jak zabránit krepatění vlasů, které by vám mohly pomoci. Ty jsou velmi účinné. Tak rychle přejděte níže a bez prodlení to vyzkoušejte!

Péče o vlasy je v létě důležitá.

Léto není pro vaše vlasy oblíbené období. Vaše délka musí odolat slunci a plavání. Proto UV záření způsobí, že vaše vlasy budou suché a poškozené. Ty druhé jsou mnohem jemnější a křehčí.

Stejně tak koupání v bazénu nebo moři není lepší. Sůl a chlór mohou opravdu poškodit vaši délku. S horkem se zapotíte více než jindy v roce.

Natolik, že se krepatění začne objevovat na úrovni krku a spánků. Objevují se, když jste na pláži nebo u bazénu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Les Secrets de Loly (@lessecretsdeloly)

Nebojte se, existuje mnoho způsobů, jak se toho zbavit. Pro začátek je potřeba se o vlasy starat. Na měkkých, zdravých vlasech se krepatění objeví jen zřídka.

Hydratační masky budou nutností, když se v této sezóně rozloučíte s krepatěním.

Chápete, že letos v létě budete muset o své vlasy pečlivě pečovat. Pokud se s větší pravděpodobností objeví krepaté vlasy Klíčem k rozloučení je hydratace. Takže při každém mytí budete potřebovat hydratační kúru. Se zvláštním důrazem na délku a konečky vlasů.

Vyživující masku proto budete muset nechat působit alespoň pět minut, než ji smyjete. Trik je v tom, že masku z vlasů úplně nesmyjete. Zanechává na vlasech trochu produktu. Posledně jmenovaný produkt bude hluboce vyživený. I když jsou vlasy suché.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Les Secrets de Loly (@lessecretsdeloly)

Abyste se vyhnuli mastným vlasům, neměli byste na kořínky používat šampon ani masky. Ty by měly být použity pouze na délku a konce. Jinak si budete muset mýt vlasy každý den. Což není vůbec dobrý nápad.

Pokud se chystáte na pláž Svažte si vlasy, abyste zabránili krepatění. Pak si můžete udělat docela upnutý drdol nebo cop. To je ochrání před UV zářením. Pokud plavete, opláchněte svou délku čistou vodou, jakmile se vrátí na ručník.

Jablečný ocet pomůže v boji proti krepatění.

Nakonec je tu jeden poslední trik, který můžete toto léto vyzkoušet. Nemusíte investovat do drahých nových produktů vlasové péče. Budete potřebovat pouze jednu surovinu, kterou již máte ve své kuchyňské skříňce. Takže vás to možná překvapí. Ale jablečný ocet je velmi účinný v boji proti krepatění.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Les Secrets de Loly (@lessecretsdeloly)

Poté jej musíte použít v oplachové vodě po umytí vlasů. Ten umožňuje tvarovat vlasová vlákna a uzavírat vlasové kutikuly. Vaše vlasy budou také lesklejší a zářivější. Frizz se již nebude zobrazovat. I když jste na pláži nebo u bazénu. Teď už stačí jen vyzkoušet tyto účesy před koncem léta. Možná vás překvapí jejich účinnost. Je to na tobě!

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *