Účesy: Zjistěte, kdy je nejlepší se letos ostříhat podle lunárního kalendáře!

Před začátkem akademického roku možná budete chtít trochu upravit vlasy a ostříhat se. To nevíte, ale jsou chvíle, kdy to bude podporováno.

Některé dny je samozřejmě lepší změnit vlasy podle lunárního kalendáře. Nebojte se, vše vám vysvětlíme. Tak rychle přejděte níže a dozvíte se více!

Střih podle lunárního kalendáře – osvědčená technika.

I když prázdniny mnoha z nás skončily, můžete využít této příležitosti a nechat se ostříhat před začátkem školního roku. Je dobré nechat vlasy silné a zdravé.

Slunce může poškodit vaše konečky a délku. Pokud nevíte, kdy jít do kadeřnictví. Proč nevěřit lunárnímu kalendáři? To asi ještě nevíš. Měsíc ale ovlivní růst vašich vlasů.

Záleží tedy na fázích měsíce. Hvězdičky víceméně podpoří růst vašich vlasů, například pokud chcete, aby vám rychle rostla záda. Doporučuje se přerušit fázi přibývajícího nebo přibývajícího měsíce.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený MARINA SELLECCHIA ???? PA BALAYAGE (@colorbymarina)

Naopak, pokud chcete zpomalit růst vlasů, nechte se ostříhat, když Měsíc ubývá nebo ubývá.

Správný den a čas, pokud chcete, aby vaše vlasy rostly rychleji.

Nyní víte, že je k dispozici pomoc, když chcete zkrátit délku. Proto, pokud chcete, aby vám vlasy rychle rostly, musíte je během přibývajícího nebo ubývajícího Měsíce ostříhat.

Nebojte se, není těžké si toho všimnout. spíše naopak, abyste měli jasnější představu. Tato fáze připadá na první a poslední týden v září. Stane se tak během prvního říjnového týdne.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tietou (@tietairina)

Kadeřnictví budete mít možnost navštívit koncem listopadu. Ale i v druhé polovině prosince. To je ideální čas na zastřižení konečků. S vlivem měsíce Vaše vlasy porostou rychleji.

Může se vám to zdát divné. Vyzkoušení vás ale nic nestojí, takže si dobře rozmyslete, až budete svému kadeřníkovi volat na další schůzku. Pokud sníte o vlasech mořské panny Přemýšlejte o těchto dnech a vyberte si den, který vám nejlépe vyhovuje.

Doporučený termín, pokud chcete oddálit růst vlasů.

Díky lunárnímu kalendáři si tak můžete vybrat čas, který podpoří růst vašich vlasů. Ale to není všechno. Bude to fungovat i obráceně. Jsou chvíle, kdy vám vlasy rostou pomaleji. Pokud si chcete uchovat svůj účes co nejdéle, budete muset navštívit kadeřníka během dorůstající nebo ubývající fáze měsíce. Například poslední jmenovaný připadá na polovinu září, mezi 10. a 20.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Fleeky 100% Human Hair (@fleekyhaircompany)

Na měsíc říjen si můžete zkrátit délku mezi 6. a 19. Loni v listopadu si v polovině měsíce domluvte schůzku se svým kadeřníkem. Pro prosinec je oblíbený poslední den v roce. Stačí si tato data zapsat do diáře, abyste na ně nezapomněli.

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *