Účesy 2023: Stylové hranaté účesy, které potřebujete, abyste byli trendy!

Objevte bez prodlení ty nejkrásnější hranaté střihy, které si budete naléhavě muset osvojit, abyste zůstali trendy! To je ideální čas změnit vizáž a spěchat ke kadeřníkovi.

Abychom vám pomohli, vybrali jsme pro vás nejmódnější čtvercové střihy sezóny, takže rychle přejděte níže a všechny je najdete!

Vlnitý účes uprostřed trendy hranatého střihu

Chcete-li být tuto sezónu na vrcholu Musíte se nechat svést bobovým účesem. Ten druhý bude nejmódnějším účesem zimní sezóny. Je to velmi jednoduché. Bude všude. Přesto se jedná o snadno udržovatelný účes, který je vhodný pro každou ženu.

Pouze vy budete mít na výběr mezi řezáním více čtverců. Pro začátek si můžete vybrat vlnitý čtverec. Pak to bude přirozený účes s poněkud rozmazaným vykreslením. Poslední jmenovaný je vhodný pro návrat zimy.

Je také snadné jej replikovat. Takže uděláte kudrlinky pouze pomocí žehličky. Můžete také nastříkat fyziologický roztok, abyste vlasům dodali texturu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený INGRID SARRAILH HAIRDRESSING (@ingrid_sarrailh)

Jen pár minut Jste připraveni vyrazit každé ráno. Je to dost, abyste si ušetřili drahocenný čas při každodenní rutině krásy. Takže víte, co musíte udělat, abyste zůstali v této sezóně na vrcholu!

Jednoduchý čtvercový tvar pro zachování elegance v každé situaci.

Pokud bude zvlněný stůl v této sezóně velmi populární. Bude to případ rovného a hladkého čtverce. Proto se liší od zvlněného čtverce. Zde je cílem dosáhnout elegantního a komplexního výsledku. Jedná se o účes, který můžete nosit v každé situaci. Při každé události nebo příležitosti

Navíc se tento účes velmi snadno opakuje doma. A to i v případě, že nejste odborník na kadeřnictví. Ale měli byste to zvládnout bez problémů. Vše, co musíte udělat, je narovnat všechny vlasy žehličkou.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem COZE (@salon_coze)

Aby nedošlo k poškození vlasů. Nezapomeňte vždy používat tepelnou ochranu. Teplotu zařízení nenastavujte vyšší než 180 stupňů.

Pokud je to možné, vyhněte se příliš častému používání žehličky. Omezte používání na jednou týdně. Takto byste měli mít vlasy zdravé po celou zimu.

Dlouhý čtverec je v této sezóně velmi módní účes.

V této sezóně je čtvercový tvar velmi módní. Ukazuje se, že dlouhý čtverec bude jedním z velkých trendů ve vlasovém průmyslu. Poslední jmenovaný se na rozdíl od klasického čtverce nenosí v úrovni uší. Dlouhý čtverec by se proto měl nosit spíše v úrovni vašich ramen. Jedná se opět o účes, který se snadno nosí a udržuje na denní bázi. Můžete jej nosit bez ohledu na barvu nebo typ vlasů.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lucas Di Oslo (@lucasdioslo)

Hodí se také na tenké tváře a mírně kulaté tváře. Poté můžete dlouhý obdélník naformátovat podle potřeby. Nyní už víte, jaké hranaté střihy budou pro nadcházející sezónu nejtrendovější. Stačí si tedy domluvit schůzku se svým kadeřníkem a obdivovat výsledky. Tak už na nic nečekejte!

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *