Účes: Jakému stylu byste se měli vyhnout, pokud vám chybí objem a máte jemné vlasy?

Nejžhavějším účesovým trendem sezóny jsou vlasy s velkým objemem. Jen to není vždy snadné dosáhnout, když máte jemné vlasy. Pokud je to váš případ, musíte být velmi opatrní při výběru účesu.

Ve skutečnosti je jedna věc, která se povaze vašich vlasů vůbec nepřizpůsobí. Takže rychle dolů, abyste viděli, který to je!

Objem bude velkým účesovým trendem na začátku školního roku.

Mezi aktuálními účesovými trendy je jeden účes, který dělá především hodně rámusu. Určitě jste to viděli na různých sociálních sítích.

Pokud tedy chcete být také módní. Budete chtít ukázat své extra husté vlasy. Je to účes, který má každý na hlavě už od začátku jara.

Kromě toho budou dávky i nadále dostupné pro nadcházející akademický rok. Pokud si chcete udělat šplouchnutí, když se vrátíte z dovolené. Budete také potřebovat husté, husté vlasy.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Les Secrets de Loly (@lessecretsdeloly)

Tento trend však není vždy snadný. Zvláště pokud máte jemné vlasy. Pokud je to váš případ, nezoufejte. Existuje mnoho triků, které vaší hřívě dodají objem. Stačí je všechny vyzkoušet.

Tomuto střihu byste se rozhodně měli vyhnout, když máte jemné vlasy.

Chápete, že objem bude klíčovým trendem pro nadcházející akademický rok. Jen to druhé není snadné vysledovat, zdaleka ne. Pro začátek Pokud máte tenké vlasy, budete si muset pečlivě vybrat účes.

Částečný střih vám samozřejmě pomůže dodat vlasům tloušťku a hmotu. Ale u ostatních je to naopak. Existují také specifické střihy, kterým byste se měli vyhnout, pokud vašim vlasům chybí objem. Možná vás to překvapí. Měli byste se ale vyhnout příliš výrazným přechodům.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Addict (@addict_hair_salon)

Možná si myslíte, že sejít dolů a vytrhat si hromadu vlasů by byl špatný nápad. Díky vrstvám budete vypadat objemově. Pouze přílišným zkrácením délky. Čím jsou detailnější.

Proto je na úrovni gradientu nutná lehká ruka. Stejně tak byste se měli vyhýbat příliš dlouhým vlasům. Ty dodají váhu vašemu účesu, ale i obličeji. Toto náměstí by mohlo být dobrým nápadem pro zahájení školního roku. Tento účes je nadčasový styl, který můžete strhnout se zavřenýma očima. I když vašim vlasům chybí objem.

Několik tipů na účes pro hustší vlasy

Nyní víte, jaký druh účesu byste si měli vybrat. Vězte, že existují i ​​tipy na účes, aby vaše vlasy vypadaly objemněji. Vše začíná u vašeho šamponu, takže jednou týdně si můžete udělat peeling. To podpoří růst nových vlasů. Pro sušení vlasů Budete muset držet hlavu dolů a použít difuzér fénu. Dodá vám to spoustu objemu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený behindthechair.com (@behindthechair_com)

Pak, pokud máte před sebou trochu času, můžete si vlasy vyfoukat. Toto je oblíbený účes, když chcete přidat objem. Nezapomeňte použít trochu laku na vlasy, abyste vše zafixovali. Suchý šampon může také pomoci dodat vlasům texturu. Víte, co dělat, až si budete příště mýt vlasy. Takže je to na vás. Už neotálejte!

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *