Tip pro krásu: Zde jsou nejlepší způsoby, jak letos v létě 2023 dokonale odstranit chloupky na obličeji!

Odstranění chloupků na obličeji může být obtížné. Tato oblast je skutečně extrémně citlivá.

Existuje však několik účinných metod, které můžete vyzkoušet doma. V tomto článku vám dáme ideální tipy pro krásu, jak dosáhnout obličeje bez chloupků.

Tipy pro krásu: Jak odstranit chloupky na obličeji?

Nejběžnějším způsobem odstranění chloupků na obličeji je HolitTen druhý se používá častěji, protože není odolný a nevyžaduje velké investice. Tento trik na krásu má však své nevýhody. Výsledky skutečně netrvají dlouho. Důvod? Holení netahá chloupky ke kořínkům. Takže o den nebo dva později znovu rostou.

Většinou používáme a elektrický holící strojek nebo jednorázový holicí strojek na holení K tomu ale potřebujete vodu a krém na holení. na elektrický holicí strojek Už byste neměli používat vodu ani pěnu na holení, nicméně kosmetický tip je na suché holení. Nejprve si musíte umýt obličej, abyste odstranili nečistoty. Poté se pečlivě oholíte.

Po holení budeOdstraňte chloupky pomocí pinzety.Je považován za nejlepší způsob, jak odstranit chloupky na obličeji. Tato metoda může trvat dlouho. Spočívá vlastně ve vytrhávání každého chloupku po jednom. Tento kosmetický tip je skvělý pro malé oblasti, jako je vaše obočí. Ale než to uděláte, měli byste mít nejprve nějaké nápady.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nana GG Makeup (@nanagg_makeup)

Pro začátek samozřejmě potřebujeme listové pružiny. Před zákrokem musíte místo, kde chcete epilovat, omýt teplou vodou. Po dokončení je třeba jej osušit ručníkem. Během odstraňování chlupů Před manipulací se srstí pomocí pinzety je nutné kůži napnout. Po uchopení Vše, co zbývá, je vytáhnout srst rychlými pohyby dovnitř pocit sazenic, jednoduchá tajemství krásy

Efektivní způsob, jak odstranit chloupky na obličeji!

Nejběžnější způsob odstranění chloupků na obličeji jevosk. Při provádění tohoto tajemství krásy musíte nejprve nanést vosk na pokožku. Po dokončení jej rychle vyjměte. Všechny chloupky nalepené na vosku se samozřejmě snadno uvolní. Před zahájením je také třeba provést několik kroků.

V první řadě je důležité začít odstraněním přebytečných chloupků před voskováním. Kromě toho je důležité udržovat nádobu s voskem při správné teplotě. Poté můžete vosk používat a přitom sledovat směr růstu chloupků. Po dokončení je čas jej použít. Součástí je látkový proužek. s voskovou sadou pevným zatlačením. Poté jej stačí rychle smazat. Tipy pro krásu, které fungují!

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hair Removal Wax | Trvalé (@epilation_privee)

L’Epilátor Je také účinný při odstraňování chloupků na obličeji. Tento elektrický přístroj odstraňuje chloupky od kořínků pomocí rotační pinzety. Nejlepší je používat malé modely, takže nebudete mít problém útočit na malé plochy. Navíc tento tip na krásu vyžaduje určité znalosti, než začnete.

Před použitím epilátoru Měli byste věnovat čas důkladnému odlupování pokožky. Při odstraňování chloupků si nezapomeňte vzít své vybavení. pravý úhel v porovnání s pokožkou, takže zbývá pouze jemně dopravit epilátor na místo, které má být odstraněno. Mějte však na paměti, že tento trik pro krásu může být bolestivý. Výsledky naštěstí stojí za to.

Tipy pro krásu: Jak používat depilační krém!

K odstranění chloupků na obličeji Epilátor Je to dobré řešení. Funguje tak, že rozpouští strukturu vlasu. Poté jej lze snadno setřít. Může se stát, že se u některých lidí při používání těchto krémů objeví alergické reakce. Před zahájením proto vždy otestujte malou oblast pokožky. Navíc tento tip na krásu není určen pro každou část obličeje.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Eyebrows | Rty | Skalp (@les_sourcils_de_celine)

Vše, co potřebujete vědět, je, že byste si nikdy neměli nanášet depilační krém kolem očí nebo obočí. To platí i pro velké plochy kůže. citlivýPodráždění, pálení nebo dokonce zánět Kromě toho je třeba dodržovat pokyny k produktu v dopise. Pokud se po použití cítíte podráždění, okamžitě přestaňte. Musíte věřit, že toto tajemství krásy má svá rizika.

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *