Recept: Recept na quiche ve stylu Lorraine Marmiton, který vás potěší letos v létě 2023!

hodinky Už nehledejte seznam obsahu
  • > Lorraine základní quiche v několika slovech
  • > Originální recept na lotrinský quiche.
  • > Kdy by se měl podávat lotrinský quiche?

Na večeři s rodinou nebo přáteli Často je těžké najít to správné menu. Skutečnost, že přijímáme speciální hosty Ne vždy se to každému líbí!

Nepanikařte, máme pro vás řešení: Quiche Lorraine! Rychlé, snadné a hlavně neobyčejně chutné Tento recept je nejlepší. Sledujte nás na následujících řádcích!

Lotrinský základní quiche v několika slovech

Quiche Lorraine vždy potěší děti i dospělé. Měli byste také vědět, že pro francouzskou kuchyni Tento recept je jedním z těch nadčasových jídel. Jemné a rafinované s jemnou texturou. Nadále těší naše chuťové buňky. Uzená slanina, tavený sýr, zaručená lahodnost!

Věděli jste, že Quiche Lorraine je jídlo, které existuje již více než deset let? Ano, recepty jsou jedním z těch kulturních dědictví, které se předávaly a odolávaly po generace. Tento slaný koláč představuje francouzský způsob života. Pojmenována po regionu Lotrinsko, je známá po celém světě a uspěla!

Toto nezbytně nutné francouzské jídlo je nejen uklidňující. Je ale také přístupný všem rozpočtům. Určitě však překvapí chuťové buňky hostů. Musíte být odborník na recepty. Postaráme se o to, abychom pro vás vybrali to nejlepší a nejjednodušší. Ale i tak má nejlepší hodnocení.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Trois fois par jour (@troisfoisparjour)

Představujeme vám tedy jeden z nejchutnějších tradičních receptů. Je však třeba poznamenat, že je to důležité Vezměte v úvahu poměry složek. abyste uspěli Už se nebojte. Připravte si příbory. Přineste své ingredience, útočíme!

Originální recept na lotrinský quiche.

Pro recept na Quiche Lorraine budete potřebovat křehké těsto. Vyberte co nejčerstvější koláčovou kůru. Abyste si ho vyrobili doma, budete potřebovat recept na quiche pro 4 osoby. 150 g až 200 g kousků slaniny, 2 nebo 3 vejce podle velikosti a 250 g nebo 200 ml čerstvé smetany, ale budete potřebovat i 100 g strouhaného gruyère, sůl, pepř a nakonec trochu strouhaného muškátového oříšku.

Můžete přidat cibuli a místo oleje použít trochu másla. Tento recept vám ušetří čas, protože vaření trvá pouze 30 až 45 minut. Na přípravu vám stačí asi patnáct minut. Celkově je hodina více než dost na přípravu a vaření. Zde jsou kroky pro výrobu náplně pro váš lotrinský quiche. Není to nic složitého!

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené Rachel Jednoduché a zdravé vaření (@rachelcuisine)

Nejprve si předehřejte troubu na 200°C. Připravte si křehké těsto a vložte ho do koláčové misky. Nezapomeňte je píchnout vidličkou, aby se během vaření nenafoukly. Poté na pánvi orestujte na kostičky nakrájenou slaninu a cibuli. Stačí 1 až 2 lžíce másla nebo oleje. Po dokončení Nechte vše vychladnout.

Ve velké misce rozklepněte vejce. Poté přidejte čerstvou smetanu Vše dobře promíchejte. Poté přidejte nastrouhaný sýr. Když je směs homogenní, přidejte slaninu a cibuli. Dochuťte solí a pepřem. Poté přidejte trochu muškátového oříšku. Nalijte na křehké těsto dříve vložené do koláčové formy. Nakonec vložíme do trouby a dopečeme. Zde je váš recept na lotrinský quiche připraven k podávání!

Kdy by se měl podávat lotrinský quiche?

Aby byli vaši hosté spokojeni a nevytvářeli na vás příliš velký tlak. Doporučujeme vám, abyste se rozhodli pro tento snadný a ekonomický recept. Slanina a sýr se k sobě vždy hodí. A pokud budete postupovat podle kroků pro přípravu koláče, tento koláč je nutností. Zvládne to i vyučený kuchař.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem 750g (@750grams)

Pokud rádi ochutnáte Lorraine Teplý quiche sloužil jako hlavní chod. Podáváme se salátem z čerstvé zeleniny. nicméně, Pokud máte rádi studené Nakrájejte na malé kousky. Poté prezentovány jako aperitiv. ! Vaši hosté a rodina budou moci ochutnat a vychutnat si tento snadno vyrobitelný šťavnatý recept. Nezbývá než popřát „lahodně“!

About Bilanova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *