Recept: Jak udělat šťavnatý čokoládový dort bez másla a bez cukru!

Kdo řekl, že všechny recepty na čokoládové dorty jsou spojeny s přibíráním na váze?

Dnes vám prozradíme, že existuje způsob, jak toto bezesporu potřebné pečivo vyrobit. A to vám umožní udržet si linii. Všechny podrobnosti najdete v tomto článku!

Kombinace cukety pro přípravu čokoládového dortu je možná!

Cuketa má mnoho zdravotních výhod. Zejména proto, že tato zelenina je jedlá. v mnoha ohledech.Ať syrové nebo vařené Vždy z toho těžíte. Ve skutečnosti můžete do tohoto receptu na čokoládový dort přidat zeleninu. Toto je méně známé použití. Ale je to docela možné.

Někteří kuchaři přidávají do přípravy čokoládového dortu batáty nebo cuketu. Podle nich jde o zdravé a především lehké suroviny. Proto jejich konzumace nezpůsobuje žádnou újmu a Snižuje riziko problémů souvisejících s obezitouCuketa může být také použita místo másla kvůli její krémové struktuře.

Přidání cukety do vašeho čokoládového dortu je skutečným přínosem pro zdraví. Kromě toho, že je bohatá na vlákninu Tato zelenina je také speciální. nízké kalorie. Měkkost má stejné vlastnosti jako vejce a mouka. Cuketa obsahuje lepek, který pečivu dodává kromě vaznosti i větší strukturu. Pokud jsou vejce zvlhčená, mohou to udělat i přísady z čeledi tykvovitých.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem ???????????????????????????????????? (@bavardages_gourmandises)

Cuketa je známá svým vysokým obsahem vody. Proto pomáhá, aby byl recept na čokoládový dort vlhčí. Vlákna pomáhají udělat těsto jednotnějším a dodávají mu jemnou texturu. Zejména tato zelenina pomáhá předcházet vysychání přípravku. A z dobrého důvodu. Dokáže tedy skvěle uchovávat vodu. Teplotu trouby můžete nastavit na 100 °C a váš koláč bude stejně dobrý. krém.

To jsou potřebné ingredience!

K přípravě tohoto receptu na čokoládový dort budete potřebovat: Málo ingrediencíBudete tedy potřebovat 1,5 šálku mandlového mléka, 1 lžičku bílého octa a 3 šálky ovsa pro větší chuť. Můžete také přidat 2/3 šálku neslazeného 100% kakaového prášku nebo 2 polévkové lžíce šípkového prášku.

Pro ty, kteří nevědí, Arrowroot je tropická rostlina. Je součástí rodiny škrobů. Tato směs je bohaté na škrob. Tento přírodní prášek se často používá při přípravě pečiva. Zejména čokoládový dort Jeho použití je proto velmi výhodné, protože zlepšuje texturu vašich receptů.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem ???????????????????????????????????? (@bavardages_gourmandises)

Zpět k příběhu! Na výrobu tohoto čokoládového dortu potřebujete 1 lžičku jedlé sody a špetku soli, 1 a půl lžíce prášku do pečiva. 1 a půl hrnku neslazeného jablečného pyré a 3 lžíce kokosového cukru, ale také½ šálku nastrouhané cukety1 šálek domácí čokoládové polevy a 100 ml tekutého mandlového krému.

Zahájení přípravy čokoládového dortu Začněte tím, že současně předehřejete troubu na 180°C. Vezměte misku, kde budete šlehat bílý ocet a mléko. Získáte směs tuků, která Poté odložíte.. Dále ve velké míse prošlehejte kakaový prášek, šípkový prášek, oves, jedlou sodu a droždí.

Čokoládový dort: přípravné kroky!

Připravené podmáslí, jablečný protlak a hnědý cukr by měly být smíchány odděleně v jiné misce. Poté oba smícháte dohromady. Chcete-li získat homogenní směs. Přidejte cuketu a těsto nalijte do dortové formy. Obecně platí, že doba vaření by neměla přesáhnout 40 minut.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Carine (@chic_chic_chocolat)

Až přijde čas, nechte čokoládový dort vychladnout. Poté vložte do lednice, aby zcela vychladla. Nakonec pokračujteProces výroby ledu A ujistěte se, že je rovnoměrně rozprostřete ze všech stran. Lahodné recepty, které můžete udělat pro svou rodinu na začátku jara!

About Bilanova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *