Péče o pleť: Redukujte vrásky, když spíte? S těmito jednoduchými tipy je to možné!

I když se o svou pleť dobře staráte, ale boj s příznaky stárnutí není vždy snadný. Je však možné snížit výskyt vrásek spaním. Podle mnoha kožních odborníků

Existuje jednoduchý trik. Zde je několik tipů, jak zabránit předčasnému stárnutí pokožky, když jdete spát. Co tě vedlo k tomu, že jsi s nimi chtěl experimentovat? Tak rychle zamiřte níže, abyste je všechny našli!

Význam spánku v péči o vaši pokožku a zdraví.

Když dosáhnete určitého věku Začnou se tvořit první známky stárnutí. Jakmile bude na místě, jen těžko se ho zbavíte. Naštěstí existuje jednoduchá metoda. Pro úspěšné udržení krásy vaší pleti

Tak to asi ještě nevíte. Spánek ale hraje důležitou roli ve vzhledu vašeho obličeje a vašem zdraví. Během noci jsou vaše buňky schopny se obnovovat a přestavovat.

Proto je velmi důležité mít dostatek spánku každou noc. Odborníci doporučují, aby pracující lidé spali každou noc sedm až devět hodin.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílela Emma (@emmasleep_fr)

Můžete využít prázdnin k tomu, abyste šli spát dříve a dostali se zpět do dobrého rytmu pro začátek školního roku. Brzy uvidíte první výsledky na vaší pleti. Jediné, co musíte udělat, je zkusit!

Ideální poloha pro snížení výskytu vrásek, když spíte.

Nyní chápete důležitost spánku pro vaši pokožku. Ale bojovat proti vráskám Právě proto, že nestačí dostatek spánku, vstupují do hry další faktory. Proto si musíte dávat velký pozor na to, kde budete spát.

Možná vás to překvapí. Ale určité polohy podporují ochablou kůži a vrásky na kůži. Spánek na břiše nebo na boku není pro vaši pokožku dobrý. Odborníci doporučují spíše spát na zádech.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílela Emma (@emmasleep_fr)

Omezíte tak váhu a tlak na obličej. Změna povlaku na polštář vám také může pomoci ke krásné pleti. Pak můžete změnit svůj obyčejný povlak na polštář na hedvábný model. Tento materiál je pro obličej mnohem měkčí. Ale i pro mě

Probuďte svou pleť, aby byla každé ráno zářivá. Víte, co dělat, aby vaše pleť zůstala mladistvá, když jdete spát. Musíte to prostě vyzkoušet a druhý den ráno obdivovat výsledky.

Rutina péče o pleť, kterou aplikujete každý večer před spaním.

Poslední věc před spaním Je důležité používat rutinu péče o pleť, která je vhodná pro váš obličej. Toto je krok, který by neměl chybět. Nejdůležitější je odstranit make-up a vyčistit pleť. Neměli byste jít spát, aniž byste se předtím odlíčili. Je to zlozvyk, který podporuje předčasné stárnutí pleti. pro péči Nezbytností bude sérum a hydratační krém.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílela Emma (@emmasleep_fr)

Na noc můžete nanést hutnější a vydatnější krém než přes den. Vaše pokožka tak bude hloubkově vyživená. Ráno se probudíte s krásnou, zářivou pletí. S těmito tipy se budete moci postarat o svou krásnou pleť, když půjdete spát. Proč si chcete zdřímnout bez čekání? Ujistěte se, že jste upravili polohu při spánku a dopřejte si dostatek spánku každou noc, abyste na obličeji viděli viditelné výsledky.

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *