Parfém 2023: pro lahodné léto Pistácie jsou vrcholem trendů letošního léta!

Během léta sníme o svěžesti, smyslnosti, aniž bychom zapomínali, že je to také čas obžerství.

Pro letošní léto přicházejí nové vůně. Uvidíme, jestli tomu někdo odolá. Jemná pistáciová vůně Svůdná a přitom tradiční Vezměte nás na cestu

Parfém: Proč pistácie?

Parfém Pistácie nabízí jedinečnou vůni, která nám vrací vzpomínky na dětství. V tomto parfému najdeme například tóny pistáciové zmrzliny, kterou jsme milovali jako malí. Toto semínko má jedinečné aroma, které láká a uvolňuje svou lahodnou slano-sladkou vůní.

Proč zvolit pistáciový parfém? Odpověď je celkem jednoduchá. Pistáciová příchuť obsahuje a uvolňuje lahodné patro, skutečně, aby bylo atraktivní a zároveň osvěžující. Pistácie jsou často spojovány se smetanovými přísadami. Chantilly krém nebo čokoláda a karamel, mandle a vanilka atd.

Tyto složky vytvářejí teplou, bohatou a někdy uklidňující vůni. Pokud nemáte moc rádi vůni jídla Alternativa je možná i pro pistáciovou příchuť. Ve skutečnosti má hra s kontrasty za následek svěžejší vůni.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem KAYALI FRAGRANCES ???? (@kayali)

Kombinací citrusových plodů nebo pikantních a pikantních přísad. Svěžejší vůni mu dodá pistácie. pro vůni Pistáciový esenciální olej lze extrahovat ze semen. Lze jej také získat syntetickou přestavbou molekuly.

Velmi originální parfém na bázi pistácií!

Vůně pistácií je lahodná a osvěžující. Smíchané s kafírovou limetkou a limetkou. Dodává živou a energizující vůni. Upozorňujeme, že se jedná o unisex parfém, tedy vhodný pro ženy i muže. Tento parfém má zajímavý a komplexní aspekt, díky kterému je ještě atraktivnější. Proto je vhodný pro každého a stává se všestranným parfémem bez ohledu na vaše čichové preference.

Přestože se pistácie ve světě parfumerie stále používají jen zřídka, jejich aroma je neuvěřitelné. Zelené tóny, které senzualizují muže i ženy. V parfémech se často používají ovocné a květinové tóny. Pro zvýraznění citrusové vůně jsou proto nezbytné pistácie. Není také neobvyklé, že se tato bobule z horké země vyskytuje v kosmetických produktech.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hermès (@hermes)

Zveme vás k otestování několika vůní, které nás uchvátily. Pak jsme našli YUM PISTACHIO GELATO od Kayali, UN JARDIN A CYTHERE od Hermese a SOLEIL BLANC od Toma Forda. Každý parfém nám připomíná dobré vůně našeho dětství, sladké vzpomínky. Chcete je objevit? Podrobnosti vám zašleme bez dalšího prodlení!

Vůně Kayali obsahuje pistáciovou zmrzlinu, šlehačku a cukrovou vatu. To není vše! Přináší také tóny Tonky a marshmallow. Není divu, že tento parfém tak krásně voní! Zachycuje radost z našeho dětství a zároveň ji senzualizuje. Zakladatelka značky Mona Kattan se k vytvoření tohoto parfému inspirovala svými cestami se svou sestrou.

Pistáciový parfém: naše další oblíbené

Un jardin à Cythère od Hermès je také parfém, který nás láká. Proč? Nutí nás snít Bere nás na cestu do starověkého Řecka. Sluncem zalité ostrovy v Egejském moři inspirovaly Christine Nagel k ztělesnění letošního léta. Můžeme rozeznat vůně olivového dřeva a čerstvých pistácií.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TOM FORD BEAUTY (@tomfordbeauty)

Parfém White Sun od Toma Forda je skutečně návykový. Je to síra s nečekanými tóny. Těmito slovy značka popisuje tento produkt a nemá chybu. Tento parfém má květinovou vůni, ale má také jantarový nádech. Na léto se tedy hodí. Vůně ylang-ylang, bergamotu a kardamomu se dobře snoubí s pistáciemi!

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *