Móda: Seznamte se s taškou s bambusovou rukojetí. Trendy tašek, které musíte mít pro školní semestr 2023!

Na začátek akademického roku Chcete netradiční tašku? Chcete stylovou tašku, která vás bude doprovázet na každém dobrodružství? Máme, co potřebujete: Bambusové tašky s rukojetí.

Tento kabelkový trend je oblíbený na konci roku 2023. Tato kabelka kombinuje přirozenost a eleganci. Vneste do svého outfitu svěžest a fantazii. Víte ale původ této tašky? Má vzrušující historii sahající více než 70 let.

Taškové trendy 2023: tašky, které jsou známé z daleka

V roce 1947 vytvořil dům Gucci bambusovou kolekci, aby kompenzoval nedostatek kůže. Tento nedostatek kůže nastal po druhé světové válce. Italské značky proto dovážejí bambus z Japonska. Dělá ji ohnutou a připevněnou ke kožené nebo plátěné tašce. Výsledkem je taška, která je rafinovaná a výrazná. Tato značka se zabývá bambusovou rukojetí, která se stala obchodní značkou a trendem tašky.

Bambusová taška Gucci zaznamenala obrovský úspěch a překonala generace. Okouzlil celebrity jako Audrey Hepburn, Jackie Kennedy a Lady Diana a v 90. letech z ní udělali oblíbenou tašku. Inspirovala také značky jako Loewe, Jil Sander a Cult Gaia. Ve skutečnosti navrhují svou vlastní interpretaci trendu bambusových tašek na rukojeť.

V roce 2023 oslaví Gucci’s Bamboo bag své 76. výročí a nadále uchvacuje ženy po celém světě. Na oslavu tohoto výročí uvedla společnost Gucci na trh novou kolekci tašek Bamboo. Znovu vrátí trend kabelek s řadou barev, vzorů a materiálů.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené společností Business To Follow (@affairesasuivre)

Takže najdeme tašky vyrobené z lakované kůže, sametu, krajty a dokonce i krokodýlí kůže. Bambusové tašky, které jsou trendem tašek s detaily aury ve zlatém nebo stříbrném kovu, se dodávají v různých tvarech a velikostech, od malých tašek přes rameno až po velké nákupní tašky.

stylová taška

Bambusová taška Gucci je víc než jen módní doplněk. Pravdou je, že jde o trend sáčků, který symbolizuje závazek značky k životnímu prostředí. Bambus použitý k výrobě držadel tašek pochází z lesů certifikovaných FSC (Forest Stewardship Council) pro udržitelné hospodaření. Lesní zdroje jsou udržitelné.

Gucci také vytvořil uhlíkový offsetový program. To snižuje dopad výroby a přepravy bambusových tašek na životní prostředí. Bambusová taška od Gucci proto spojuje eleganci a zodpovědnost. Udělejte z toho nadčasový a etický trend kabelek pro rok 2023.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Views (@viewsfrance)

Dnes jsou tašky s bambusovými rukojeťmi trendy než kdy jindy. Staňte se součástí hnutí za návrat k přírodním a udržitelným materiálům. který klade důraz na řemeslo a znalosti Tento trend v taškách přináší také atmosféru exotiky a úniku. Což nás nutí snít v těchto těžkých časech.

Bambusové tašky na rukojeť se dodávají v různých tvarech a barvách. Taškové trendy se proto dokážou přizpůsobit každému vkusu a každé situaci. Noste ji s květinovými šaty pro romantický vzhled. Můžete jej nosit k džínům nebo tričku. Dodá vám ležérní vzhled. Vyberte si oblek, pokud chcete získat elegantní vzhled. Z mnoha možností dostupných na trhu si musíme vybrat model, který nám nejlépe vyhovuje.

Kde najdete tyto trendy kabelek pro rok 2023?

Ručně vyráběné bambusové tašky najdete u Gucci. Značka skutečně pokračuje ve znovuobjevování legendární bambusové tašky. Můžete také najít některé z trendů tašek 2023 od cenově dostupných značek, jako je Etsy. Něco pro každý vkus a každý rozpočet.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TREASURES of NYC (@treasuresofnyc)

Takže taška s bambusovou rukojetí je dokonalým trendem tašek pro zahájení školního roku 2023. Pomůže nám to prodloužit letní atmosféru a zároveň potvrdit naše osobnosti.

About Bilanova

Check Also

Móda: Červené šaty, trend podzimu 2023, který rozpálí hvězdy, které si rozhodně musíte vzít!

Podzim se kvapem blíží a s ním i nové módní trendy sezóny. Mezi nimi vyniká …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *