Móda: Nejúčinnější tajemství, jak zabránit pomačkání prádla letos v létě 2023!

Jestli letos v létě nějaký trend chytil za srdce každého módního fanouška, je to on. to je len Pokud tento materiál vypadá elegantně a snadno se nosí. Má to ale ještě pár nedostatků. Len je vlastně látka, která se velmi rychle mačká.

Natolik, že někdy možná váhate, zda je nosit na denní bázi. Naštěstí existuje několik velmi účinných tipů na zastavení vrásek, takže rychle přejděte níže, abyste je všechny našli!

Len je jedním z velkých módních trendů léta.

Pokud trochu sledujete aktuální módní trendy, měli byste vědět, že prádlo je od začátku roku velmi oblíbené. To je látka, kterou o prázdninách uvidíte všude kolem sebe.

Přitom prádlo přichází v mnoha kvalitách. Je to lehký materiál, který se pohodlně nosí, jakmile se trochu zahřeje.

Povlečení je také docela elegantní a sofistikované. Můžete jej tedy nosit v jakékoli situaci po zbytek letních prázdnin. i když se vrátíte do práce

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Punto Vela (@puntovela)

Jedinou nevýhodou je, že se velmi rychle mačká. Proto je důležité se o něj starat, i když to není vždy snadné.

O své lněné oblečení se dobře starejte, aby se nemačkalo.

Máte-li ve skříni lněné oblečení? Možná jste si všimli, jak rychle má oblečení tendenci se mačkat. Naštěstí existuje několik tajemství, jak udržet své oblíbené oblečení bez vrásek.

Na začátku si tedy musíte dávat pozor na to, jak se o ně staráte, samozřejmě, jakmile projdou strojem. Je třeba dodržovat několik pravidel: Za prvé nepřetěžujte pračku. Pak byste měli vědět, že prádlo nemá rádo nadměrné teplo.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem not PERFECT LINEN (@notperfectlinen)

Doporučujeme vám zvolit nízkoteplotní program, který vám zároveň pomůže ušetřit energii. Neměli byste příliš točit, jinak bude vaše oblečení po vytažení z bubnu velmi pomačkané. Pokud chcete uschnout, můžete jej položit na ramínko.

Při žehlení je třeba dodržovat několik pravidel, vyvarujte se proto příliš dlouhého čekání, než budete lněné prádlo vyžehlovat. Oděv se doporučuje žehlit, dokud je ještě mírně vlhký. Pokud je příliš suchý, můžete jej před začátkem navlhčit.

Zůstaňte styloví i na dovolené s organizovanou cestovní taškou.

Ti, kteří mají to štěstí, že se letos v létě vydají na dovolenou, si s sebou jistě přivezou své oblíbené lněné oblečení. Jen aby povlečení dobře podporovalo cestování, musíte být velmi opatrní. Proto budete muset při balení kufru použít některé specifické techniky. Měli byste se vyvarovat skládání oblečení a jeho skládání na sebe. Není to zdaleka nejlepší technika. Doporučujeme, abyste si oblečení raději srolovali.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený @lin_atelier

To je nejlepší způsob, jak zůstat na místě po celou dobu vaší cesty. Zkuste to pevně srolovat. Můžete si tak být jisti, že vaše prádlo nebude po dodání pomačkané. Víte, co musíte udělat, abyste tuto sezónu nosili svá oblíbená prostěradla. Jediné, co musíte udělat, je otestovat různé tipy. tyto bez prodlení Je to na vás!

About Bilanova

Check Also

Móda: Červené šaty, trend podzimu 2023, který rozpálí hvězdy, které si rozhodně musíte vzít!

Podzim se kvapem blíží a s ním i nové módní trendy sezóny. Mezi nimi vyniká …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *