Miu Miu: Kabelky na rozloučenou Tento nový trend je ten, který potřebujete, abyste zůstali v módě v roce 2023!

XL tašky jsou všude, ať už na ulici nebo na přehlídkovém molu. Je to také nejžádanější a nejznámější detail sezóny. Tato přesnost je oblíbená zejména u velkých značek jako Miu Miu a Sacai.

Je čas rozloučit se s kabelkami a učinit z této nové vášně nejvyšší prioritu. Tento doplněk je z módního roku 2023 a bude mu podrobněji pojednáno v tomto článku!

Nové praktické módní nápady pro rok 2023 od Miu Miu!

Od začátku roku vydalo mnoho haute couture značek neobvyklé produkty. Počínaje Pradou, která uvedla na trh sérii košil, poté sponzora pracovních oděvů Miuccia Prada představila z různých úhlů. Až do spuštění Miu Miu Nezvykle velká taška. Módní autogramiáda 2023

A jedna věc je jistá: věci nejsou připraveny zastavit čas! Na závěr značka uvedla na trh letošní jarní kolekci 22. září 2022 v Paříži, potvrdil i italský návrhář. Tento velmi krásný detail. Chvíli zde zůstaňte Zde jsou kousky, kterými se značky snaží zabodovat v módě pro rok 2023.

Navíc tento vzorec pomáhá módním módním návrhářům aktualizovat jejich postavu. Móda 2023 se stala virální na internetu díky dvěma hlavním mozkům, které Miu Miu oficiálně uvedla na trh loni na jaře. Nechybí ani plisované sukně, kožené verze a vlněné šortky. Ale všechny jeho články jsou rozhodně vylepšené. Tesařská taška.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Miu Miu (@miumiu)

Je třeba chápat, že tento praktický duch, posunutý na hranici svých možností, často přitahuje ty nejslavnější návrhářky, kterými kdy Claire McCardelle a Bonnie Cashin posedly. A to je místo, kde přichází na řadu nové vysoce výkonné módní styly Miu Miu 2023. Přidání přihrádek je metafora Perfektní z hlediska svobody ženských rukou a pohybu.

Dejte sbohem kabelkám!

Miu Miu usnadňuje život všem fashionistům zvýrazněním módních trendů roku 2023. Jejím principem je snížit Kabelka je nahrazena setem s taškou. Je čas zahodit bundy a doplňky, které obvykle nosíme. „Nechte bundu. Carry the bag,“ je oblíbená věta bývalého kreativního ředitele Coach.

Jeho posláním je samozřejmě vytvářet tašky s velkou kapacitou. a Miu Miu změnila toto heslo na jejich přenášení na všech oděvech Značka chtěla v roce 2023 udělat z módy kapsy tím, že tyto detaily zahrnula do svých prošívaných parkas.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Miu Miu (@miumiu)

a techniky na hrudi outfitu, ale Velké kožené kabáty do pasu Já to taky neopouštím. Značka ale také tvrdí, že recenzované bundy Barbour od Loewe mají XL kapsy, takže budou mít nejen objem, ale budou také hodné módy roku 2023.

Ale o tom jsou nejpraktičtější nabídky a módy pro rok 2023, které Miu Miu uvedla na trh. ze Sakai. To zahrnuje kolekce prezentované návrhářem Chitose Abe. Navíc tato osoba podepsala svou debutovou smlouvu jako výrobce modelů. Od svého vzniku Cílem je, aby se módy cítili svobodně.

Móda 2023: Ostatní značky kopírují Miu Miu!

Tato svoboda se projevuje zejména sklady a kapsami, které omezují každý styl. Gabardínové pásy s vnějšími kapsami jsou skutečně součástí módy 2023, vedle Miu Miu. Bally Užitkové bundy jsou nabízeny také v metalických kožených tónech.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Miu Miu (@miumiu)

Miu Miu pravděpodobně otevře dveře nové módě v roce 2023, a to z dobrého důvodu. Téměř všechny ostatní velké značky zkopírovaly své kolekce včetně Louis Vuitton na šatech. A jedno je jisté. Sbohem všem módním kabelkám na začátek roku.

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *