Manikúra: Zjistěte, jak používat nejžhavější barvy léta 2023!

Mezi nejmódnější odstíny Pastely přicházejí ve všech možných a představitelných odstínech.

Od světle růžové přes modrou až po mátově zelenou nebo světle žlutou. se stala oblíbenou barvou Ať už jste fanouškem běžných laků nebo nail artu. Určitě najdete, co hledáte. Samozřejmě existuje spousta nápadů na pastelové nail art, které můžete toto léto zkopírovat a předvést.

Jak udělat pastelovou manikúru?

Abyste dosáhli úspěšné pastelové manikúry, musíte dodržet několik důležitých kroků: Nejprve je třeba nehty připravit pilováním. Zatlačte kůžičku a naneste ochrannou bázi. Dále je třeba zvolit pastelově barevný lak a nanést jej ve dvou tenkých vrstvách.

Nenechte ho však přetékat na kůžičku. Lak je nutné mezi vrstvami nechat zaschnout. Poté je nehet dokončen lesklým nebo matným vrchním lakem, v závislosti na požadovaném výsledku. Pokud chcete udělat pastelovou manikúru, můžete použít samolepky nebo šablony.

Můžete také použít štětec nebo tečkovací nástroj k vytvoření geometrických a květinových vzorů na nehtech. Existuje mnoho značek laků na nehty, které mají ve své sbírce pastelové barvy. Najděte štěstí na OPI, Essie, ruční práce nebo Vlasový bazar.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený službou Beauty Blogger od roku 2020 (@pyxides_flacons)

Tyto značky jsou známé kvalitou svých laků, dlouhou životností a širokým výběrem odstínů. Můžete se také rozhodnout pro organický nebo veganský lak na nehty pro manikúru. Jsou ohleduplnější k vašim nehtům a životnímu prostředí.

Odkud se trend borůvkových mléčných nehtů vzal a jak jste ho docílili?

Trend borůvkových mléčných nehtů se zrodil na TikToku s hashtagem #blueberrymilknails. Po obdržení více než 10 milionů zobrazení to byli uživatelé sociálních sítí, kteří začali sdílet manikúru s pastelově mléčně modrým lakem. Trochu to připomíná barvu borůvkového mléka. Výsledkem je jemná, krémová a zářící manikúra. Kontrastují s jasnými nebo tmavými barvami obvykle spojenými s létem.

Ale existují známé osobnosti, které jsou pro tento typ manikúry velmi oblíbené. Samozřejmě hvězdy jako Dua Lipa, Zendaya a dokonce i Sofia Richie byly spatřeny s nehty z borůvkového mléka. Nosí ho na nehtech, ať už na Instagramu, na červeném koberci nebo při módní přehlídce. Tyto hvězdy ukazují, že tato barva je elegantní i módní. Navíc se hodí ke každému stylu a každé příležitosti.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Manukyan Lilit (@lilit_manukyan_nails)

Chcete-li si udělat borůvkovou manikúru, máte dvě možnosti. První bylo zvolit mléčně pastelově modrý lak. Vyberte si OPI Infinite Shine Lak na nehty v It’s a Boy! Lze použít lak na nehty Essie v So Teeny Bikini. Na transparentní podklad stačí nanést dvě vrstvy laku. Poté dokončete lesklým vrchním lakem, abyste barvu uzavřeli a dodali jí hladký, lesklý vzhled.

Druhá možnost je Vytvořte si svůj vlastní odstín mléčné modré. Smíchejte pastelově modrý lak s poloprůhledným bílým lakem. Vyberte si OPI Infinite Shine Lak na nehty ve Funny Bunny nebo Manucurist Green Lak na nehty v bílé. Poté je nutné nanést modrý lak na průhledný podklad. Navrch pak přidejte vrstvu bílého laku pro mléčný efekt. Dokončete lesklým vrchním lakem, abyste vše spojili.

Výhody manikúry s borůvkovým mlékem

Blueberry Milk Nails má mnoho výhod, které z nich dělají ideální letní manikúru. V první řadě je to tradiční barva, která je osvěžující změnou od klasických aktů nebo červených. Stále je však diskrétní a snadno se nosí. Pak jsou tu barvy, které zdůrazňují opálenou pokožku. Hodí se ke všem letním outfitům, ať už barevným nebo neutrálním.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Beauty Hands & Feet | Gelové nehty | Creteil 94 (@lesonglesdecassandre)

Konečně existují barvy, které se hodí ke každé délce a tvaru nehtu. Tato mléčně borůvková manikúra je ideální pro ty, kteří chtějí toto léto přinést trendy, šik a osvěžující barvu. Tak neváhejte a vyzkoušejte tuto manikúru a sdílejte své obrázky na sociálních sítích s hashtagem. #borůvkamilknails!

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *