Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte postarat o svůj vzhled.

Nejdůležitější je udělat si nehty. Jaký lak mám použít? Jak žít déle? Vše naučíme v tomto článku!

Manikúra: Jaký druh laku na nehty bych měl použít?

Je zřejmé, že všichni chceme krásnou manikúru, která vydrží dlouho. Bohužel to vyžaduje lak, kterých je spousta. chemické produkty. Pro jednotlivce to může být riziko. Ve skutečnosti mohou být přísady, které se v těchto produktech nedoporučují. Může to být karcinogen nebo endokrinní disruptor. To je případ acetyltributylcitrátu.

navíc Dr. Sophie GottmannováKožní lékařka zmínila další problém. Ten obsahuje složky, které mohou způsobit alergické reakce. Někdy se to projevuje jako svědivé červené skvrny. Je vidět na očních víčkách nebo na krku. Všimněte si, že viníkem je formaldehydová pryskyřice. Proto musíme vybírat produkty, které se používají k výrobě našich nehtů.

Do té doby byl doporučeným přípravkem na manikúru stále lak. “XFree”. Jejich použití nepředstavuje riziko pro zdraví nehtů. Kromě toho je cílem polské značky vyrábět modely bez chemikálií. To vysvětluje zmínku o „XFree“ na lahvičkách některých laků. Bohužel to není vždy pravda.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Anaïs ???? (@lora_luneee)

V roce 2016 UFC Que Choisir odsoudila některé značky laků na nehty. Většina z nich je uvedena bez zmínky pouze o složkách, které jsou již zakázány kosmetickými předpisy. To je případ například toluenu. Proto nejlepší, co uděláte, je použít na manikúru lak na nehty od „5Free“. V kompozici nejsou žádné formaldehydové pryskyřice.

Jak na to, aby lak dlouho vydržel?

Vše, co potřebujete vědět, je tajemství, jak si doma udržet nehty dostatečně dlouhé. K tomu je potřeba si nehty před nanesením laku opilovat. Musí to být provedeno tak, aby se získal zaoblený tvar. Ve skutečnosti se hranaté nehty mohou velmi rychle odštípnout. Jakmile to uděláte, je čas to použít. Čisticí prostředek na povrchu nehtu Účelem je samozřejmě odstranění zbytků starého přípravku.

Aby vám manikúra déle vydržela, nezapomeňte ji vrstvit. Základní nátěr. Kromě toho, že pomáhá chránit vaše nehty, také pomáhá laku dokonale přilnout k povrchu. Pokud chcete výsledky udržet déle než týden. Stačí použít lak, který má podobnou barvu jako vaše pokožka.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maryline Lashes (@maryline_lashes)

Když mluvíme o leštěných barvách Existují rozdíly, které musíte pochopit. Prvním krokem je nanesení laku. Neutrální barvy Jen velmi živá lesklá barva nebyla příliš nápadná. Proto je nutné po úpravě nehtů nějakou dobu počkat, než začnete s aktivitou v případě, že jste zvolili první. Cílem je poskytnout produktu správnou dobu schnutí.

Když jsou vaše nehty hotové, musí být chráněny před každodenními útočníky. K tomu stačí přidat vrstvu vrchního laku každý druhý den. Při tom musíme upřednostňovat konečky nehtů, pak se snadno lámou. Navíc pomocí a Olej na kůžičku Normálnost je stále prvořadá. Vlastně zabraňuje vysušování nehtů.

Manikúra: nejlepší způsob leštění

Než si uděláte manikúru, musíte se o své nehty postarat. To je kde drhnout vstupte na scénu Co je na tom druhém těžkém, je jeho schopnost oděru. Ve skutečnosti většinou používáme vysoce abrazivní elektrická zařízení, abychom zajistili správnou přilnavost laku. Bohužel to může poškodit nehet tím, že bude tenčí. To může způsobit plísňovou infekci nebo infekci.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené uživatelem Byl to lak (@iletaitunvernis)

Takže, aby byly vaše nehty zdravé. Není nic lepšího než ručně leštěnéJinými slovy, použití leštičky nebo pilníku je méně agresivní. S těmito věcmi můžete mít stejné výsledky se svou manikúrou. Zkrátka, cílem je stále mít krásné prsty bez poškození nehtů.

About Bilanova

Check Also

Silhouette de rêve cet été

Dieta: 17denní dieta Objevte nové způsoby, jak celebrity zhubnout v rekordním čase!

Zahájení diety a její dodržování v průběhu času může být rychle obtížné. Naštěstí s touto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *