Manikúra: 5 trendových nápadů, díky kterým budou krátké nehty v roce 2023 vypadat sladce!

Je těžké si představit módní manikúru, když máte krátké nehty. A je to opravdu možné! Vyznavači tohoto typu péče o ruce mají letos samozřejmě mnoho možností.

Hvězdy krásy se nám každou novou sezónu snaží poskytnout krásné nápady. Zde je to, co musíte mít na paměti, abyste zlepšili svůj vzhled v roce 2023!

Trendy manikúra: Vzory jsou in!

Letos bude trendy jakýkoliv vzor na nehtech! Udržet si krátké nehty bez doplňků ve skutečnosti není těžké. A právě proto abstraktní styl bude nejvíce doporučován módními nadšenci. Dost na to, abyste se mohli soustředit na svou uměleckou stránku, aniž byste museli vydělat peníze! Zejména proto, že péče o tento typ nehtů nezabere mnoho času.

Beautystas například přechází v poměrně odvážné, trendy modely manikúry. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše preference, můžete to navrhnout na nehty. Jedna z nejoriginálnějších kreseb o ženském těle, kterou nelze přehlédnout! Pokud chcete sázet trochu diskrétněji, abstraktní design obličeje bude dokonale plnit své povinnosti

Totéž platí pro moderní styly manikúry. Tento typ ošetření vyžaduje přesnost. Takže musíme začít s Umístěte na nehty dobrý základ.. Ten poslouží jako podpora při realizaci vašeho modelu. I když někteří lidé preferují jednoduchý bezbarvý lak. Někteří lidé se však mohou rozhodnout použít tradičnější základ. Může zlepšit styl zad!

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem PIMP MY NAILS (@pimpmynailss)

Samozřejmě vám nic nebrání. Hrajte si s barvami ! A k tomu Jaký lepší způsob, jak začít v malém, než sublimovat nehty? Klasická trendy manikúra s abstraktním designem na nehtech, pro začátek stačí jeden hřebík. Musíte však být opatrní při výběru barev, které používáte.

Hra barev!

Co může být zajímavějšího než hrát si s barvami pro vaši příští rutinu péče o nehty! Letos není nouze o trendy nápady na nail art. I když máte krátké nehty Inspirace nalezená na sociálních sítích to jasně ukazuje. Barvy vám pomohou vylepšit vaši ruku. Bez přílišných starostí Udělat tento trik zabere jen málo času!

A pro začátek doporučujeme Variace “francouzštiny” Trendy manikúra! Všichni známe tuto klasickou úpravu nehtů. Pokud máte krátké nehty Je lepší vyzkoušet originálnější styl. A jak to udělat lépe než pomocí barevného schématu? Dvoubarevné styly jsou nyní také velmi oblíbené. Zahrnuje obarvení nehtů světlým odstínem před lakováním okrajů tmavším odstínem.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené Charlieho kráskou Paris (@charliesbeautyparis)

Na druhou stranu máte taky. Pastelové odstíny a zemité tóny který je součástí vždy trendy nápadu na nail art. Tyto vyniknou krásu vašich rukou bez ohledu na typ vaší pleti. K dispozici v různých odstínech, toto je aktivum, které by nemělo být přehlíženo.

Totéž platí pro stříbrné a zlaté barvy Úspěch všech dob! Hodí se téměř ke každému stylu. Ať už preferujete francouzskou manikúru nebo vzorovaný efekt. Určitě najdete, co hledáte! Zejména proto, že povýší váš styl na skutečně módní manikúru.

Trendy manikúra: originální styly, které tu ještě nebyly!

Originalita tu bude, pokud chcete letos vyzkoušet novou manikúru. Psychedelický styl To vyvolalo senzaci v 70. letech je zpět pro krátké nehty! Barevná sada jistě potěší milovníky péče o ruce.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené uživatelem

Můžete také vyzkoušet styl Design zakřiveného tvaru Pro vaši další trendy manikúru! Ten je stejně stylový, jako podtrhuje vaši osobnost. V každém případě je to trik, se kterým můžete experimentovat, abyste zjemnili své krátké nehty.

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *