Makeup 2023: Objevte ideální barvy, které umocní a vylepší váš vzhled na začátek školního roku!

Dlouho jsme si vždy mysleli, že není nic lepšího než tužka pro umocnění vzhledu, ale nedávno našli profesionálové jiný odstín.

Navíc se zdá, že ten druhý je ještě účinnější než bílý. O čem to je? To vám prozradíme v tomto článku!

Makeup: Nový trik je na sociálních sítích velmi populární!

Abyste se cítili sebejistě, musíte si udělat čas na přípravu, než vyrazíte ven. Kromě sady, kterou je třeba zkontrolovat, existuje také kosmetická rutina. Můžeme mluvit o make-upu. Úkol, který se ne vždy zdá snadný. Oblast obličeje je skutečně velmi důležitá a při dotyku musíte být velmi opatrní.

Při nanášení make-upu Cílem je především sublimace očního okolí. K tomu je nutné omezit otoky a tmavé kruhy pod očima. Většinou se musíme nalíčit, když si chceme zvětšit oči. Ve skutečnosti se může stát, že oči jsou unavené po večeru nebo příliš krátké noci pití.

Proto je make-up důležitý pro vylepšení vašeho vzhledu. Navíc musíte najít dobrý způsob, jak to udělat. na to Existují tipy, které odborníci na make-up sdílejí na sociálních sítích. Mluvte o tom bílá tužka nebo krém, který se stále používá nejvíce Ty jsou známé svou účinností při vylepšení vzhledu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kevinem Kodrou (@kevikodra)

Na sociálních sítích navíc právě spatřil světlo světa nový trik na zvětšení očí. To je maskérka. Kevin Hill který tuto metodu sdílel na svém účtu TikTok. Pro informaci, tento odborník na make-up má více než 631 000 sledujících. Musíte věřit, že jeho mnohé tipy již pomohly mnoha lidem.

Tento nový trik změní váš vzhled!

Pokud jste zvyklí používat na make-up bílé tužky. Je čas na změnu. Podle vizážisty Kevina Kodry jsou alternativní barvy velmi účinné pro umocnění vzhledu. Ve skutečnosti je Claire Rose.To se vám může zdát nové. Ale musíte věřit, že to funguje. Navíc vás výsledky možná překvapí.

Vizážista Kevin Kodra nesouhlasí s tím, že bílé tužky jsou lepší pro make-up. Jak řekl: “Osobně nenacházím bílou tužku v mých očích.” Poté v jejím videu řekl: „Opravdu mám rád růžovou“. Vizážisté odhalují nejlepší způsob, jak jej použít. růžová tužka.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kevinem Kodrou (@kevikodra)

Samozřejmě můžeme říci, že použití růžové tužky má každý v dosahu. Jinými slovy, už nepotřebujete pomoc odborníka na make-up. Spočívá vlastně v použití růžové tužky. spodní řasyHlavně nezapomeňte nanášet přímo na sliznice.

Jakmile je hotovo, je čas vidět výsledky líčení. Uvidíte, že je to neuvěřitelné. Vaše oči budou okamžitě vypadat větší a váš vzhled bude odpočatý a osvěžený zároveň. Pro poslední krok použijte trochu řasenky. Zkrátka, dosažení cílů vám nezabere mnoho času.

Make-up: neuvěřitelné výsledky!

Pokud chcete tento nový make-upový trik vyzkoušet, neváhejte. Jedna věc je jistá: bude se vám to líbit. výsledekVe skutečnosti bude váš vzhled ohromující již po několika tahech růžovou tužkou. To samozřejmě neznamená, že se musíte vzdát bílých tužek. Stačí použít ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kevinem Kodrou (@kevikodra)

Navíc každý má své vlastní preference v oblasti líčení. Terč má stále větší oči a výborný pohled. k dosažení uspokojivých výsledků lze vždy oční linkyVýběru správného produktu je však třeba věnovat čas. Některé jsou samozřejmě účinnější než jiné. Existují také produkty, které mohou poškodit váš obličej.

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *