Make-up: Produkty, které učiní vaši pokožku hladkou. Skryje vaše nedostatky a dá se použít místo pudru!

Jste zvyklí používat stále stejné kosmetické produkty. Existují však produkty, které vaši pokožku zjemní. Zamaskujte své nedokonalosti A lze použít i místo mouky.

Poslední jmenovaný je mezi profesionálními vizážisty velmi oblíbený. Co tě vedlo k tomu, že jsi to taky chtěl adoptovat? Tak rychle přejděte níže, abyste to zjistili!

Make-up produkty, které sjednotí vaši pleť a nahradí váš pudr.

Tohle už asi znáte. Ale úprava pleti je nejdůležitějším krokem ve vaší rutině líčení. To pomůže skrýt vaše nedokonalosti a zarudnutí. Ale také přináší jas a jas vaší pleti.

Tak to byste si neměli nechat ujít. Chcete-li to provést, můžete být zvyklí používat tekutý základ, korektor a sypký pudr, abyste vše zafixovali. Můžete však použít pouze jeden produkt a být jedinečný.

V každém případě Zde je to, co odborníci doporučují lidem, kteří chtějí ušetřit čas v koupelně. Pak můžete zkusit vyměnit svůj tekutý základ za pudrový.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maybelline New York (@maybelline)

Poslední jmenovaný je tlustší. Kryje proto lépe než fluidní podklad nebo BB krém. Takže můžete vynechat krok korektoru a pudru a nanést make-up.

Jak používat a nanášet podkladovou bázi na obličej?

Kompaktní podkladová báze vám každé ráno ušetří drahocenný čas, jen aby výsledky zůstaly přirozené. Nemůžeš to použít. Proto byste se neměli snažit používat prsty, výsledek nebude vůbec jednotný.

Může být obtížné nanášet štětcem, protože textura je velmi hustá. Místo toho musíte použít houbičku na make-up. Je to produkt vhodný pro problematickou nebo mastnou pleť.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maybelline New York (@maybelline)

Na druhou stranu, pokud máte suchou pokožku. Nedoporučujeme používat pevné základy. Ten může označit vaši suchou oblast. Uplatnit se bude velmi obtížné. Je to produkt, který není nutně vhodný pro zralou pleť.

Může označit jemné linky a vrásky. V tomto případě vám doporučujeme zvolit tekutý a lehký produkt. Na zarudnutí nebo skvrny Vše, co musíte udělat, je nanést na danou oblast trochu korektoru.

Make-up, který se přizpůsobí vašemu novému základu

Než začnete nanášet kompaktní podkladovou bázi Je důležité připravit pleť. Takže musíte začít čištěním a hydratací. Krok zvlhčení je důležitý, protože se jedná o hustý produkt, který může být obtížné rovnoměrně nanášet. Zvláště pokud je vaše pokožka suchá. Můžete také trochu pokořit svou houbičku na make-up. Na obličej není potřeba nanášet pudr, naopak tvářenku a rozjasňovač můžete nanést vždy. Vězte, že příští sezónu bude trend přirozený.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Maybelline New York (@maybelline)

Make-up produktů, které použijete, byste proto měli mít jen malé množství. na rty Jednoduchý růžový lesk na rty To stačí. Stejně tak pro oči nemá smysl začínat s přepracovaným makeupem. Tento přirozený trend osloví ty, které už nebaví ztrácet čas nanášením make-upu každé ráno. Stačí pár minut a jste připraveni vyrazit.

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *