Maison du monde: značka uvádí kolekci podzim-zima Objevte každý detail!

Jako obvykle je Maison du monde ve světě zdobení vždy o krok napřed. Tentokrát vyšla kolekce podzim-zima 2023.

Nemožné minout Jeho důmyslné a lákavé nápady Tento nový trend nás vezme na cestu, koneckonců to byl cíl tvůrce. I když prázdniny skončily Ale cesta pokračuje.

Maison du monde přináší přírodu do domova.

Když jsme doma, nežádáme o nic jiného, ​​než abychom se cítili dobře. Pokud tam není atmosféra, která by nám vyhovovala, na druhou stranu tam žít nemůžeme. A ani pak netrvalo dlouho a zima se dostala až do nosu. V pohodlném a teplém interiéru se ale není čeho bát. Není? Maison du monde už na to myslel, ale stejně!

Dny jsou kratší, větry chladnější a příroda se obléká do bílých hábitů. Vypadá to dost smutně… Ale ne doma! Teplo a měkkost vašeho kokonu bude ještě příjemnější s touto kolekcí od Maison du monde.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené Maisons du Monde (@maisonsdumonde)

Chcete-li oznámit barvy této kolekce. V této kolekci budou teplé, přírodní tóny a exotické doteky. Dá se říci, že Maison du monde jako vždy dbá na detaily. mírně opouští předchozí téma, na kterém byl založen. “Etnický šik” V této době jsou na setkání chtíč a mír.

Kolekce se zaměřuje na „tichý luxus“ v šarži Maison du monde a vytváří překvapivou a obzvláště úspěšnou kombinaci. Například bohémská fantazie a vášeň pro starožitnosti se snoubí v šik kombinaci.

Vneste do svého domova přírodu a luxus.

S výzdobou stromů a nádechem exotiky. To vše nás přivádí zpět do režimu, ve kterém příroda vždy vytváří své zákony. Nicméně, elegantní a třída prezentovaná je krásná. Se šesti kolekcemi, které Maison du monde letos představuje pro sezónu podzim-zima, můžete popustit uzdu své fantazii.

Objevte nové produkty nabízené v katalogu značky, abyste zůstali na vrcholu dekoru. Je dovolená příliš krátká nebo si ji jen chcete o něco prodloužit? S nápady na zdobení od Maison du monde nemusíte chodit daleko.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené Maisons du Monde (@maisonsdumonde)

Zůstaňte v teple ve svém hnízdě. Stačí změnit dekoraci. Někdy stačí nechat naši mysl bloudit, jak daleko chtějí. Většinou se cítíme dobře a máme dobrou energii. Přišly sběratelské předměty. “Jiná místa jsou přirozená.” překonat více než jednu Šest povídek v podání Maison du monde by nemělo být přehlédnuto.

S každým katalogem Maison du monde můžete renovovat každý pokoj ve vašem domě. Ve skutečnosti každá položka nabízí perfektní produkt pro vaši ložnici. ale zahrnuje i obývací pokoj jídelnu O kuchyni nemluvě. Kvalitní produkty (některé produkty jsou v akci) Využijte toho!), které udělají radost celé rodině z každé šarže.

Vaše možnosti v Maison du monde jsou neomezené.

Každá kolekce Maison du Monde má svůj vlastní podpis. Styly však lze kombinovat. Vynikne tak vaše originálnější a především osobní stránka. Například v kolekci „Niwa“ najdete dřevěné dekorace, jako jsou globusy. Specialitou těchto koulí je, že jsou vyrobeny z mangového dřeva. Mapa světa v kombinaci stříbrné a khaki zelené je vystavena na stole z kolekce „Lausanne“.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené Maisons du Monde (@maisonsdumonde)

Ve stejné kolekci „Lausanne“ najdete stojací lampy, noční stolky, zkrátka. že existuje mnoho možností Hledání koberce Máte katalog „Neired“: ve stejné kolekci nabízí Maison du monde osvětlené girlandy nebo sušené stonky rákosu. Dopřejte si a neváhejte dát svému interiéru v zimě barevnost, kterou si zaslouží. Maison du monde vám nabízí inovativní a originální dekorační předměty.

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *