Hubnutí: Zde je čas, kdy byste letos v létě 2023 měli jíst, abyste zhubli!

Chcete-li zhubnout, kontrola kalorií nestačí. To je důvod, proč se mnoho diet zaměřuje na kvalitu potravin.

Ačkoli tato metoda pomohla některým lidem zhubnout, stále je toho hodně, co nevíme. To platí zejména pro environmentální a biologické proměnné, které usnadňují úsilí o snížení hmotnosti.

Tento nic netušící zvyk podporuje hubnutí!

Právě jedna z těchto proměnných v poslední době vzbudila zájem badatelů. je účinek doby jídla. v posledních pěti letech několik studií zaměřených na hubnutí dospělo k podobným závěrům. Jaká je nejvhodnější doba jídla pro hubnutí?

Je zřejmé, že neexistuje žádný pevný čas pro komunikaci. Může se totiž lišit od člověka k člověku. Nicméně existuje Obecná rada Podle odborníků na výživu To je to, co studie naznačují, že je nejúčinnější pro hubnutí, a toto: Začněte večeří a postupujte až k jídlu. Což je trochu kontroverznější než snídaně.

Na tom se shodují zdravotní experti a výzkumníciJe lepší snídat. na podporu hubnutí Ideální je jíst alespoň dvě až tři hodiny před spaním. Vyvarujte se proto hlodání na konci večera. Ale víc než to, tento proces pomáhá tělu spalovat kalorie před spaním.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílela Mylène Dg (@mylene.dabbing)

Během této doby bude mít vaše tělo čas jídlo dobře strávit. Což je vlastně docela výhoda. Tento dobrý zvyk samozřejmě nabízí Dopřejte si klidnější spánek..Když jdete spát s plným žaludkem. Je méně pravděpodobné, že budete mít dostatečný a kvalitní spánek. A obvykle spouští hormonální změny, které mohou zasahovat do hubnutí.

Aby měl : Skákání přes švihadlo po dobu 10 minut se rovná běhu po dobu 30 minut. Na co čekáš?

A co oběd?

Existují dva další důvody, proč jíst brzy. I když to není úplně jasné, za prvé, nový výzkum naznačuje, že naše cirkadiánní rytmy tělu pomáhají Spalujte kalorie efektivněji. Může také poskytnout několik výhod pro efektivní a zdravé hubnutí.

To znamená, že večeřet v 17:00 místo ve 20:00 může ovlivnit hubnutí tím, že se přesune blíže k vnitřním hodinám vašeho těla. Za druhé, jíst brzkou večeři. Všimněte si také toho Zvyšuje spalování tuků..

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hubnutím ???? (@perte_de_weight_en_simplicite_)

A to regulací hormonů, které ovlivňují chuť k jídlu. chuť k jídlu a hladina cukru v krvi Zdá se, že oběd má nejmenší vliv na hubnutí. Co ale stojí za zmínku je, že poslední jídlo by mělo být tím nejdůležitějším jídlem. To se vysvětluje tím, že Rytmus průtoku krve zlepšuje výkonnost těla. na začátku dne

Zejména pokud jde o trávení. spalovat kalorie a kontrolovat hormony Není třeba si to pamatovat Jídlo je palivo pro naše tělo.. Proto má smysl začít přijímat většinu kalorií a živin, které potřebujete, odpoledne.

Hubnutí: Pár tipů, které vám mohou pomoci!

Přijetí této metody je stejně prospěšné pro hubnutí. s naším tělem Podle odborníků se doporučuje jíst mezi 7:00 a 15:00. Pro lidi s vysokým krevním tlakem. Takže to byla jednoduchá volba. Zejména shodit pár kilo Studie zjistila, že účastníci se zlepšili přijetím této revoluční techniky.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Olgou | Osobní trenér (@fittips_by_olga)

Odborníci během klinických studií zjistili dramatické snížení poruch nálady. Zejména proto, že používání této metody snižuje riziko deprese. Při aktivním životním stylu musíte dodržovat dietu, která vám pomůže zbavit se nadváhy. Chcete-li zvýšit svůj výkon, doporučujeme vám to vyzkoušet. nápoje na hubnutíJablečný ocet je jedním z nejoblíbenějších produktů. Je to produkt, který vám poskytne nejvíce výhod!

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *