Hubnutí: Vaše 4 oblíbené sezónní ovoce pro účinky spalování tuků!

Ovoce je zdravá potravina, která pomáhá udržovat dobrou nutriční rovnováhu. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a antioxidantů. Ovoce vám také může pomoci zhubnout, pokud je správně vybráno.

Některé druhy ovoce mají za následek spalování tuků v těle. Tohoto výsledku je dosaženo, protože je bohatý na vlákninu, vodu a aktivní složky. Tedy pro zvýšení vašeho hubnutí. Zde jsou 4 sezónní ovoce, které by se mělo konzumovat bez umírněnosti.

Jablka a maliny: Ovoce, které pomáhá při hubnutí

Jablko je důležité ovoce, které se snadno konzumuje kdykoli během dne. Bohaté na zdravotní přínosy Zejména proto, že obsahuje vysoké množství rozpustné i nerozpustné vlákniny. Tato vlastnost podporuje střevní průchod. Kontrola cholesterolu a sytosti

Jablka také obsahují pektin, látku, která při kontaktu se žaludeční tekutinou nabobtná. Snižuje chuť k jídlu a podporuje hubnutí. Jablka mají navíc nízký obsah kalorií (asi 50 kcal na 100 gramů) a cukru (asi 10 gramů na 100 gramů), díky čemuž je toto ovoce pomocníkem při hubnutí. Vynikající

Malina je lahodné a osvěžující ovoce. Dodávají barvu a chuť našim dezertům nebo salátům. Tyto plody jsou zajímavé i pro hubnutí, protože jsou bohaté na vlákninu (asi 7 gramů na 100 gramů) a antioxidanty. Tyto (zejména antokyany) mohou zvýšit metabolismus a spalovat tuky.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PommesQualiteQuebec (@pommesqualitequebec)

Tyto plody jsou dobrým zdrojem vitamínu C, který pomáhá posilovat imunitní systém. Zlepšuje kvalitu pleti a draslík, který reguluje krevní tlak a zabraňuje zadržování tekutin. Maliny jsou navíc nízkokalorické (asi 40 kcal na 100 g) a málo cukru (asi 5 g na 100 g). ) Díky tomu je ideální pro shovívavost bez viny za účelem optimalizace hubnutí.

Citron, přírodní detoxikátor

Citrony jsou všestranným ovocem, které lze jíst do slaných i sladkých jídel. Nejznámější je pro své bohatství vitamínu C (asi 50 mg na 100 gramů) a antioxidantů. Flavonoidy (zejména flavonoidy) jsou plody, které je nutné konzumovat pro efektivní hubnutí.

Mezitím toto ovoce také chrání buňky před oxidačním stresem a předčasným stárnutím. Citron má také detoxikační vlastnosti. Protože pomáhá eliminovat toxiny Toto ovoce dokáže stimulovat játra, což je orgán zodpovědný za odbourávání tuku.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílí Les Trésors d’Érable (@lestressorsderable)

Hubnutí bude rychlejší. Citron má také vliv na alkalizaci organismu. Proto může pomoci obnovit acidobazickou rovnováhu a zabránit zánětům.

Citrony mají nízký obsah kalorií (asi 30 kcal na 100 gramů) a mají nízký glykemický index (asi 20), což znamená, že nezpůsobují skoky v krvi. Proto si můžete být jisti, že zhubnete přiměřeně.

Hubnutí: Konzumujte často hrušky.

Hrušky jsou šťavnaté a lahodné ovoce, které lze jíst syrové i vařené. Bohaté na vodu, která hydratuje a uhasí žízeň. Voda obsažená v hruškách také pomáhá naplnit žaludek a snížit návaly hladu. Stejně jako jablka jsou i hrušky bohaté na vlákninu a pektin. To podporuje snížení chuti k jídlu a hubnutí. Hrušky také obsahují vitamíny a minerály, které napomáhají správnému fungování organismu. Hrušky jsou středně kalorické a středně sladké. díky čemuž je kompatibilní s dietami na hubnutí

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem À L’APÉRO! (@alapero.platters)

Ovoce je zdravé a chutné jídlo, které nám může pomoci zhubnout, pokud si ho dobře vybereme. Obzvláště atraktivní je sezónní ovoce, jako jsou jablka, maliny, citrony a hrušky. Tyto plody majíSpaluje tuky, potlačuje chuť k jídlu a vyplavuje toxiny, což podporuje hubnutí. Doporučuje se konzumovat alespoň 3 porce ovoce denně. Měly by se jíst čerstvé, celé a se slupkou, abyste získali všechny výhody.

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *