Hubnutí: Vanessa Paradis odhaluje svá tajemství, jak zůstat ve formě a udržovat se ve formě!

Když se léto chýlí ke konci Možná budete chtít začít s programem na hubnutí. V tomto případě můžete použít příklad zpěvačky Vanessy Paradis.

I když uplynulo mnoho let, ale ten druhý stále ukazuje snovou siluetu. No, máte štěstí, protože se rozhodla odhalit svůj denní režim. Tak rychle přejděte níže, abyste to zjistili!

Rutina Vanessy Paradis na hubnutí pro udržení linií i po letech

Možná jste to už zažili. Ale v průběhu let je udržení podpory stále obtížnější. Když je skoro léto Trochu přiberete. Zdá se, že toto je problém, který se Vanessy Paradisové netýká.

Zdá se, že posledně jmenovaný je necitlivý na čas. Zpěvačka stále ukazuje svou vysněnou postavu. Máte štěstí, protože v nedávném rozhovoru prozradila své tajemství. Ta druhá dbá na dodržování zdravé a vyvážené stravy.

Nepřehání to a zůstává při zemi. Vanessa Paradis pravidelně trénuje. Zpěvačka je zvyklá sportovat. Jeho život však nezávisí na jeho váze. Není ten typ, který by se neustále připravoval nebo držel přísnou dietu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vanessou Paradis (@vanessa.paradis)

Ten druhý také ví, jak se bavit, aniž by se poté cítil provinile. K jídlu má výborný vztah. Co tě vedlo k tomu, že chceš následovat jeho příklad?

Pozor, nedržet přísnou dietu.

Stejně jako mnoho žen musíte mít chuť zhubnout, jak se blíží léto. Nejsi v této situaci sám. Bez rozmyslu byste se však neměli pouštět do žádných módních diet. Je důležité pečovat o své zdraví.

Samozřejmě už víte, že příliš přísná dieta se na vašem těle negativně podepíše. Navíc budete mít časem spoustu problémů s držením. Po pouhém týdnu zkoušení se budete nudit. Chcete-li však zhubnout udržitelně, je nezbytné do hloubky změnit své stravovací návyky.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zdravou rodinou – Zdravé recepty (@healthyfamily)

S váhou tak nebudete jojo. Zabráníte tak opětovnému nabrání ztracené váhy. Bude vám stačit, abyste se vyhnuli přebytku. zejména alkohol

Budete muset přestat konzumovat průmyslové produkty a vařit si všechno své vlastní jídlo. Toto je první krok k úspěšné konzumaci výživné, vyvážené a zdravé stravy pro vaše zdraví. Jediné, co musíte udělat, je začít.

Oblíbené posilovací aktivity na spalování kalorií?

If Vanessa Paradis vzala své jídlo vážně Poslední jmenovaná je také vášnivým sportovním fanouškem. Proto pravidelně cvičí, což ji udržuje ve skvělé kondici. Před létem je ten správný čas začít znovu cvičit. K tomu budete mít na výběr mezi různými sporty. Některé budou samozřejmě účinnější než jiné. Například sporty jako běhání, plavání nebo dokonce HIIT vám pomohou spálit nejvíce kalorií.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pamela Reif (@pamela_rf)

Tyto aktivity vám pomohou procvičit vaše srdce. Pokud máte problémy, nevadí. Můžete se také věnovat trochu lehčím aktivitám. Jóga a pilates mohou být velmi účinné při zpevnění těla a procvičení všech svalů. Stačí si najít sport, který vám vyhovuje, a důsledně ho zkoušet.

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *