Hubnutí: Tyto domácí cviky jsou podle odborníků při hubnutí velmi účinné!

Hubnutí je pomalý a obtížný proces. To je důvod, proč musíte změnit své návyky, abyste shodili pár kilo.

Někteří z nás se navíc zaměřují na dietu, aby dosáhli svého vysněného těla, a jiní na cvičení, aby tohoto cíle dosáhli. V tomto článku vám prozradíme domácí cvičení, která fungují na tuk

Snadné cvičení na hubnutí

Začneme deskou, která se za ta léta osvědčila. Toto je základní trénink pro silné žaludky a pro hubnutí. Vězte, že toto cvičení přímo útočí na vaše oblíbené tukové partie. což je břicho Je načase dát vám správnou pozici k procvičování k dokonalosti.

Nejlepší je to udělat brzy ráno, protože máte ještě energii. Připravte si podložku a položte paže paralelně k sobě ve směru ramen. Poté zvedněte trup a pánev a toto držte. pozici po dobu 30 sekund.. Proveďte tento pohyb 5 až 6krát, mezi každým opakováním si jednu minutu odpočiňte, abyste snížili váhu.

Kromě toho si můžete vybrat dřepy k vytvarování zadku. Je to cvičení na hubnutí, protože vám pomůže nabrat Hromadění brzdového tuku na stehnech. Navíc mnoho celebrit trénuje, aby měly krásné a vytvarované tělo. Dělejte stejné cviky i doma, aby vaše tělo bylo v pohodě.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Weight Loss Challenge ???? (@topbikinicallenge)

Musíte stát vzpřímeně s nohama na šířku boků. Pokud jde o paže, mohou být podél těla nebo natažené dopředu s dlaněmi obrácenými k podlaze. Nyní pokrčte nohy, abyste vytvořili úhel 90° a vraťte se nahoru, držte záda rovná. Pro dosažení výsledků hubnutí Udělejte 10 až 25 dřepů denně..

Aby měl : Skákání přes švihadlo po dobu 10 minut se rovná běhu po dobu 30 minut. Na co čekáš?

Další cvičení k procvičování

Odborníci doporučují skákání přes švihadlo pro výrazné hubnutí. Znát 10minutový interval tohoto cvičení. Snižte více tuku Běh trvá pouhých 10 minut, ale probíhá pouze na místě bez nutnosti pohybu. Navíc budete lano potřebovat pouze jako sportovní vybavení.

Pro zaručení hubnutí Začněte 2 minutami skákání přes švihadlo, mezi každým opakováním 1 minutu odpočinku. Nejlepší je udělat 5 kol po sobě, abyste se zbavili pár kilo tuku. Někteří trenéři doporučují skákání. Otáčení lana na jedné nozePoté otáčejte druhou nohou, abyste zvýšili obtížnost.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Weight Loss Challenge ???? (@topbikinicallenge)

Zkuste udeřit do boxovacího pytle, abyste zhubli. To je důvod, proč mají profesionální boxeři tak tónovaná těla. Kopání do tohoto pytle vám samozřejmě pomáhá spálit maximum tuku. Zvlášť, když to máte v náručí. Tuk v této oblasti se jen těžko zbavuje. Ale naše foukání pomáhá se toho dobře zbavit.

Místo toho provádějte malé otáčky tím, že se zavážete na 2 minuty bití a 1 minutu odpočinku. Opakujte tento proces 3 nebo 4 krát, abyste dosáhli snížení hmotnosti. Můžete také využít příležitosti a začít se učit box. budovat své tělo jako sportovec Tak s registrací v tělocvičně nečekejte. Staňte se dalším Muhammadem Alim!

Aby měl : Pospěšte si a snadno najděte ploché břicho s krásnou, hladkou a jemnou pokožkou!

Hubnutí: nejdůležitější rada od odborníků!

Toto je další cvičení, které vám pomůže zhubnout relativně rychle: burpees. Tato praxe Docela obtížné Není to jako u výše zmíněných cviků. Byla to také scéna ukradená armádě. V každém případě to vyzkoušelo mnoho lidí a vůbec toho nelitují. Protože během krátké doby získají tělo, které chtějí.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené organizací Lose Weight Fast (@mincirsanseffort)

Nyní se pojďme podívat na to, co byste měli dělat, abyste zhubli co nejrychleji. Stojíme s rozpaženýma rukama a nataženým tělem, abychom udrželi rovnováhu. Poté položte ruce na podlahu (jako když děláte kliky), pak při skoku a roztažení nohou přiveďte nohy zpět k hrudi. Narovnejte hrudník, než se zvednete a vrátíte se do stoje. Proveďte tento pohyb 15krát. Pokračujte po sadách 4 nebo 5, přičemž mezi každou sérií dejte pauzu na 30 sekund.

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *