Horoskop: Dokáže astrologie předpovídat milostné vztahy? Všechny vaše otázky jsou zodpovězeny!

Astrologie je obor, který studuje postavení planet a jejich vliv na lidskou osobnost a osud. Podle astrologů existuje mezi znameními zvěrokruhu příbuznost nebo neslučitelnost, která odráží individuální vlastnosti osoby.

Ale můžeme se opravdu spolehnout na to, že hvězdy najdou naši spřízněnou duši? Zde je několik odpovědí. Promluvíme si o znameních, se kterými budete nejméně kompatibilní, tvrdí astroložka Madeline Depraz.

Astrologie a kompatibilita mezi znameními: podobnosti nebo komplementarity?

Často se říká, že znamení ohně (Beran, Lev, Střelec) a znamení vzduchu (Blíženci, Váhy, Vodnář) jsou kompatibilní. Ve skutečnosti jsou temperamentní, energičtí a společenští. Stejně tak si budou dobře rozumět zemská znamení (Býk, Panna, Kozoroh) a vodní znamení (Rak, Štír, Ryby). Pravdou je, že jsou klidnější, citlivější a více oddaní bezpečnosti. Opačná znamení ve zvěrokruhu jsou naopak neslučitelná, protože jsou příliš odlišná.

Ale toto pravidlo není podle astrologie přesné. Ve skutečnosti je také možné, že se protiklady přitahují. A komplementarita je silnější než podobnost. Například impulzivní a dobrodružný Beran může být sveden zasněnou a romantickou Rybou. To druhé přináší měkkost a představivost. Nebo vážný a ambiciózní Kozoroh může přilákat Vodnáře. Kozoroha přitahuje původní a nezávislý Vodnář, což mu umožňuje objevovat nové obzory.

Měli byste také vědět, že signály kompatibility nejsou exaktní věda. Astrologie závisí na mnoha faktorech jako je ascendent, postavení planet v horoskopu. Záleží na osobní zkušenosti každého člověka. Při posuzování romantických vztahů proto není třeba spoléhat pouze na slunce. Musíte také vzít v úvahu další prvky hvězdné oblohy.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Karine – Human Design – GK – Deconditioning – Training (@atypiquementparfaite)

navíc Kompatibilita mezi znaky se může lišit v závislosti na typu požadovaného vztahu. Je možné, že páry vytvořené ze dvou dříve neslučitelných znaků fungují velmi dobře pro známosti na jednu noc. To ale pro trvalý vztah nefunguje. podle astrologie nebo protikladu Páry vytvořené ze dvou dříve kompatibilních znamení se budou z dlouhodobého hlediska nudit kvůli nedostatku výzev.

Znamení, že nejste kompatibilní

Zajímá vás, zda je vaše astrologické znamení kompatibilní s vaším partnerem? Astrologie vám může poskytnout informace o vztazích nebo neslučitelnosti mezi znameními zvěrokruhu. Podle Madeline Depraz, zde jsou znaky, se kterými byste nemuseli být kompatibilní. Záleží na vašem symbolu

Jste energické, energické a vášnivé znamení. Také máte rádi akci, dobrodružství a výzvy. Bude to těžké Smiřte se s příznaky přecitlivělosti, nevrlosti nebo odtažitosti. Ve skutečnosti Beran příliš nevychází s Rakem, který je příliš vznětlivý. Lev nemůže vystát Kozoroha, který je příliš rezervovaný a rezervovaný. Střelec se nestýká s Pannou, která je příliš opatrná a rutinní.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené společností Cosmic FR (@cosmic.fr)

Pokud jste klidný, přízemní a čestný člověk. Máte přirozeně rádi bezpečí, stabilitu a přehlednost. podle astrologie Jen těžko budete tolerovat signály, které jsou příliš nepředvídatelné, povrchní nebo primitivní.

Proto podle astrologie Býk není vhodný pro Střelce. který je příliš nezávislý a lehkomyslný Panna si nerozumí s Beranem, který je příliš impulzivní a spontánní. Kozoroh se nebaví s Blížencem, který je příliš lehký a proměnlivý.

Astrologie: Další znamení, která se střetávají

Pokud jste odchozí a kreativní člověk, ukažte, že máte rádi rozmanitost, komunikaci a novost. Proto to budete mít těžké Obdivujte znamení, která jsou v astrologii příliš přízemní, majetnická nebo autoritativní.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Coconuts Babes ???? (@coconuts.babes)

Blíženec si proto příliš nerozumí s Pannou, která je příliš vybíravá. Váhy se cítí nepříjemně s Kozorohem, který je příliš chladný a individuální. Vodnáře nepřitahuje Býk, který je materialistický a příliš lpí na svých zvycích. Je však třeba ještě jednou zdůraznit, že astrologie není exaktní věda. Vše závisí na životním stylu každého znamení zvěrokruhu.

About Bilanova

Check Also

Horoscope 2023 gémeaux

Horoskop 2023: Kdo bude letošním partnerem Blíženců?

Srdeční záležitosti jsou delikátní povahy. Pokud nebudeme opatrní, mohli by nás spálit. Jak všichni víme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *