Dieta: 17denní dieta Objevte nové způsoby, jak celebrity zhubnout v rekordním čase!

Zahájení diety a její dodržování v průběhu času může být rychle obtížné. Naštěstí s touto novou metodou zhubnete rychle.

17denní dieta je tedy dieta, která vám zaručí, že se zbavíte nadváhy za méně než tři týdny. Mnoho hvězd se již přihlásilo. Vše vám vysvětlíme níže!

Dietní potraviny, jak zhubnout co nejrychleji

Jaro právě přišlo a léto se vrátí už za pár týdnů. To znamená, že máte ještě trochu více času na hubnutí. Ale také byste to neměli přehánět.

Pokud se tedy chcete připravit na letní dovolenou a vypadat co nejlépe v nových plavkách? Nyní je čas převzít zodpovědnost. Naštěstí existují dietní potraviny, které vám pomohou zhubnout během chvilky.

během několika týdnů se zbavíte většiny svých nadváhy. V každém případě To vám slibuje 17denní dieta. Tato intenzivní kúra vám pomůže dosáhnout viditelných výsledků za pouhých sedmnáct dní.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pamela Reif (@pamela_rf)

Lépe pochopíte, proč se ho tolik celebrit rozhodlo následovat. Jediné, co musíte udělat, je najít motivaci vyzkoušet tento program na vlastní kůži. Je to na tobě!

Co je to vlastně 17denní dieta a jak je účinná?

A to i v případě, že vám zbývá jen pár týdnů do úspěšného hubnutí před velkou akcí. Ale to je v pořádku. Jediné, co musíte udělat, je začít s 17denní dietou. Je to momentálně nejžhavější program na hubnutí.

Možná jste o tom už slyšeli na Instagramu nebo na Tik Tok. Toto jídlo zvýší a povzbudí váš metabolismus. Hubnutí bude jednodušší. K tomu budete muset dodržovat jak dietu, tak sportovní rutinu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikace sdílené uživatelem ???? Zdravě – #healthy (@__healthy.fr__)

Určitě budete chtít pokračovat ve cvičení. Pokud jde o jídlo, budete muset vyloučit všechny průmyslové produkty. který je příliš sladký a mastný, než aby se dal odstranit z vašeho jídla. Budete také muset omezit příjem sacharidů.

Měli byste mít rádi vařenou zeleninu. Syrová zelenina se nedoporučuje pro trávení. Zvláště pokud trpíte nadýmáním. Pro bílkoviny se můžete rozhodnout pro kuřecí maso, bílé ryby, vejce nebo rostlinné bílkoviny.

Pokračujte ve sportování a sledujte svůj nejnovější program hubnutí podle abecedy.

I když je jídlo důležitou součástí vašeho jídelníčku, není to všechno. daleko od toho Samozřejmě se budete muset vrátit i ke sportu. Je důležité dodržovat cvičení, abyste zhubli za pouhých sedmnáct dní. Mezi nejúčinnější sporty Najdete všechny aktivity, které vám pomohou procvičit srdce. Můžete zkusit běh, jízdu na kole nebo třeba HIIT.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Chloe Ting (@chloe_t)

Plavání je také dobrý nápad, abyste procvičili celé tělo. Měli byste to dělat alespoň třikrát týdně. Toho lze dosáhnout nikoli vzácnou praxí. Musíte být úspěšní v motivaci sebe sama a projevovat soustavné úsilí. Jedině tak se zbavíte přebytečných kilogramů za méně než tři týdny. Stačí si obout tenisky a začít!

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *