Detox: Rozmarýnová, okurková a citrónová detoxikační voda – zdravý a osvěžující nápoj pro letošní léto!

Výhody detoxikační vody rozmarýnu, okurky a citronu, které byste měli vědět Tento nápoj se snadnou přípravou poskytne mnoho zdravotních a kosmetických výhod.

Pijte a uhaste žízeň. Jak na to a jeho výhody se dozvíte v následujících řádcích našeho článku!

Detoxikační voda: co to vlastně je?

Detoxikační voda je nápoj vyrobený z běžné minerální vody. Většina se mísí s ovocem, zeleninou, bylinkami nebo kořením. S cílem Podporujte vylučování toxinů v těle, zejména v játrech

Detoxikační voda také stimuluje trávení díky vláknině obsažené v rostlině. Přichází s hubnutím Zvláště pokud obsahuje složky, které podporují hubnutí. Voda pomáhá čistit střeva a dodává minerály. ve stejnou dobu, Pomáhá lépe zvlhčovat. tělo a pleť Nápoj má také antioxidační vlastnosti. Proti stárnutí a protizánětlivé

Je to velmi příjemný a všestranný nápoj, přizpůsobený každé chuti a ročnímu období. Existuje mnoho různých kombinací receptů na detoxikační vodu. různé příchutě a přináší specifické výhody, například detoxikační voda s citronem, zázvorem a medem je skvělá na posílení imunitního systému!

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem L’Eau Detox (@leaudetox)

Nechybí ani detoxikační šťáva z jahod, bazalky a citronu. Tento nápoj je ideální pro ochlazení a zábavu. Počítejte také s detoxikační vodou s jablkem, skořicí a badyánem. Tento nápoj je skutečně prospěšný pro zahřátí těla i ducha. Detoxikační voda je tedy směs nápojů. zdraví a štěstíA můžete ho jíst po celý rok!

Rozmarýn, okurka a citron: ingredience, které jsou dobré pro vaše zdraví!

Rozmarýn, okurka a citron jsou tři ingredience, které dokonale spolupracují na vytvoření lahodné a blahodárné detoxikační vody. Navíc můžete Snadno k nalezení V mnoha obchodech je proto účinným nápojem pro zdraví. Navíc se snadno připravuje!

Rozmarýn je aromatická bylina, která má mnoho zdravotních výhod. Detoxikační voda pomáhá rozmarýnu detoxikovat játra. Napomáhá trávení a posiluje imunitní systém Tento keř má také povzbuzující a povzbuzující účinek na tělo i mysl. Obsahuje antioxidanty To chrání buňky před stárnutím a volnými radikály!

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem L’Eau Detox (@leaudetox)

Okurka je zelenina, která je z 95 % tvořena vodou, takže poskytuje hydrataci a svěžest, což je nezbytná složka detoxikační vody. Okurky také bohaté na vlákninu, vitamíny a minerály pomáhají odstraňovat odpad z těla. Reguluje střevní průchod a snižuje nadýmání Má diuretický účinek, který zabraňuje zadržování vody a podporuje krevní oběh. Tento druh zeleniny pomáhá i ke kráse pleti. Dělá to jemnější, hladší a jasnější.

Citrony jsou citrusové plody, které jsou nabité vitamínem C. posilují imunitní systém Bojuje s infekcí a záněty Toto citrusové ovoce má zásaditý účinek, který pomáhá obnovit acidobazickou rovnováhu v těle. Zlepšuje trávení zvýšením sekrece žluči. Citron pomáhá spalovat tuky. Stimulací metabolismu čistí krev, játra a ledviny eliminací toxinů, což je nezbytné pro detoxikační vodu. Zlepšuje také vzhled pleti detoxikací a tonizací!

Jak připravit Detoxikační vodu z rozmarýnu, okurky a citronu.

Zde je návod, jak připravit detoxikační vodu v několika krocích. Začněte tím, že shromáždíte následující ingredience: vodu, několik snítek čerstvého rozmarýnu. půl okurky bio citron a kousek zázvoru Okurky a citrony omyjte a nakrájejte na kousky. Zázvor oloupeme a nakrájíme nadrobno. Naplňte sklenici minerální vodou. Přidejte rozmarýn, okurku, citron a zázvor. Nechte vyluhovat asi hodinu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem L’Eau Detox (@leaudetox)

Nyní si můžete vychutnat detoxikační vodu s rozmarýnem, okurkou a citronem. Můžete ho pít celý den.Ať už při probuzení mezi jídly nebo po cvičení Udrží chlad až 24 hodin. Neváhejte a obměňujte ingredience podle svých potřeb a přání!

About Bilanova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *