Carrefour: značka se stane obětí podvodu s věrnostními kartami Informujte spotřebitele

Od Velké hospodářské krize a raketově rostoucí inflace je Carrefour jedním ze supermarketů, který se snaží snížit ceny ve svých obchodech.

Ale nejen to Značka také spoléhá na širokou škálu nabídek, aby ještě snížila náklady, ale nedávno se Carrefour stal obětí podvodu. Podrobnosti v řádcích našeho článku.

Carrefour: Buďte opatrní, pokud máte členskou kartu Carrefour.

Carrefour nedávno varoval věrné spotřebitele, že podvody spojené s věrnostními kartami nabývají na síle. Podle zpráv podvodníci vytvářejí phishingové kampaně, aby získali osobní údaje obětí. Včetně zákazníků Carrefouru. Tímto způsobem mohou podvodníci snadno získat jména zákazníků, ID a hesla.

Získání všech těchto informací umožňuje podvodníkům přístup k online účtům hacknutých držitelů členských karet. Takže můžete provádět transakce. Ale co je horší než to? Když podvodníci získají přístup k členským kartám Carrefour, mohou si kartu snadno přenést do svého chytrého telefonu. Proto, abyste se nedostali do pasti a nebyli okradeni, musíte být opatrní.

Držitelům věrnostní karty Carrefour hrozí vážné riziko podvodu. Pokud se váš identifikátor a heslo dostanou do nesprávných rukou, je proto důležité a doporučené být obezřetný a nesdělovat osobní údaje spojené s členskou kartou Carrefour ostatním. Ta musí být v zásadě stejná jako u bankovní karty.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílí Carrefour France (@carrefourfrance)

Není všemu konec. Nepodceňujte inteligenci podvodníků. Mohou ukázat svou virtuální věrnostní kartu a heslo. Díky tomu mohou nakupovat produkty z obchodů Carrefour. Používejte bez počítání nashromážděných prostředků věrnostní karty. Kotě, které bylo snadno získáno nalákáním věrných zákazníků Carrefouru. ze své strany jsou oběti překvapeny aktivitou jejich věrnostních karet.

Jak se chránit před podvodníky?

Držitelé věrnostních karet Carrefour musí být opatrní, aby nebyli oklamáni. za tímto účelem důrazně doporučujeme chránit svůj účet. Carrefour proto žádá své věrné zákazníky, aby drželi své osobní údaje v tajnosti. A především musí být velmi pohotový v případech podezřelého použití věrnostních karet.

Je důležité být opatrní, abyste se takovým podvodům nestali. Pro nejlepší ochranu jsou zákazníci Carrefour a majitelé věrnostních karet povinni pravidelně měnit svá hesla. A především ztíží jeho rozluštění. To je nepochybně ochrání před podvody s členskou kartou. Je však zapotřebí dobrá paměť, protože nová hesla je nutné používat systematicky.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílí Carrefour France (@carrefourfrance)

Měli byste vědět, že podvodníci mají neuvěřitelnou inteligenci. A častěji zjišťují osobní údaje zákazníků prostřednictvím webových stránek. Posílají odkazy zákazníkům, kteří žádají o nové záznamy o určitých věcech, jako je předstírání, že jsou zaměstnancem Carrefouru. Poté vyzve zákazníka, aby vyplnil pole se svým uživatelským jménem a heslem.

To je důvod, proč Carrefour důrazně doporučuje zákazníkům, aby neklikali na odkazy uvedené ve zprávách. Měli byste vědět, že značky takové informace nikdy nepožadují. Pokud chcete něco udělat, přejděte přímo na web. Ne prostřednictvím odkazů zaslaných e-mailem nebo SMS.

Carrefour: Buďte opatrní, pokud máte věrnostní kartu značky.

Carrefour nedávno vydal zprávu varující zákazníky před podvody s věrnostními kartami. A nejlepší způsob, jak se takovým podvodům vyhnout, je chránit své osobní údaje při používání členské karty. Musíte chránit svůj účet.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Publikaci sdílí Carrefour France (@carrefourfrance)

Carrefour také doporučuje pravidelně měnit heslo. a zejména nesdílet tyto informace s třetími stranami. V případě zjištění podezřelých transakcí je nutné je neprodleně nahlásit úřadům. A hlavně buďte ve střehu, ať nenastane další krize a vy budete bohužel okradeni!

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *