Beauty 2023: Zjistěte, jak se letos v létě starat o své opálení a jak ho vylepšit?

Léto je ideální období, kdy si můžete užívat slunce a předvést své krásné opálení. Jak si ale opálení udržet co nejdéle a sublimovat ho správnými barvami oblečení? Zde je pár šikovných módních tipů a triků, jak si prodloužit léto.

Prodlužte životnost svého opálení správnou péčí.

K ochraně pokožky před slunečním zářením Před odchodem na slunce musíte pokožku připravit. K tomu je nezbytná strava bohatá na antioxidanty, vitamíny a esenciální mastné kyseliny. Tyto živiny pomáhají vaší pleti chránit se před volnými radikály. Stimuluje produkci melaninu a udržuje vlhkost. Po opalování a správném jídle je stále potřeba o svou pokožku pečovat, abyste prodloužili její životnost. Zde je několik jednoduchých kroků. v akci

především Aplikujte opalovací krém, který je vhodný pro váš typ pleti a intenzitu slunečních paprsků. Vyberte si adekvátní ochranné faktory proti slunci, abyste se vyhnuli spálení, které ničí vaše opálení. Je důležité vyměnit výrobek po každém plavání a každé dvě hodiny. To vám pomůže udržet si opálení, aniž byste si spálili pokožku.

Pleť můžete také ráno a večer hydratovat hydratačním mlékem nebo olejem. To vyživuje vaši pokožku a zabraňuje dehydrataci. Vaše opálení vydrží. Používejte k tomu přípravky po opalování. To pomůže zmírnit zarudnutí a pocit napětí.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bronzage Fiji (@bronzage.fidji)

Jednou týdně jemně provádějte peeling, abyste odstranili odumřelé buňky a tónovali vaše opálení. Stimuluje také krevní oběh a podporuje regeneraci pokožky. Vyberte si peeling, který vyhovuje vašemu typu pleti, bez přílišného abrazivního prášku.

Další tipy, jak si udržet opálení déle.

Používání samoopalovacích produktů nebo produktů pro zdravý lesk může zlepšit vaše přirozené opálení, proto se rozhodněte pro samoopalovací kapsle před, během a po slunění. Obsahuje důležité složky, které podporují tvorbu melaninu a chrání pokožku před volnými radikály.

K aplikaci na obličej a tělo můžete použít i samoopalovací krémy, spreje nebo ubrousky. Před použitím se ujistěte, že jste pokožku dobře ošetřili a zvlhčili. a produkt dobře rozetřete, abyste se vyhnuli šmouhám.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bronzage Fiji (@bronzage.fidji)

Pravidelné vystavování se slunci i po létě může vaší pokožce pomoci opálit se. Využijte slunečních paprsků co nejdříve, respektujte bezpečnostní pravidla. To vám pomůže udržet si opálení a těžit z pozitivních účinků slunce na morálku.

Chcete zvýraznit své opálení? Možná si budete muset vybrat barvu oblečení. Některé barvy samozřejmě zvýrazní tón vaší pleti. zatímco ostatní barvy budou matné nebo kontrastní. Proto je potřeba najít tu správnou rovnováhu.

Pár tipů, jak sladit oblečení s vaším opálením.

Preferujte světlé, jasné barvy, jako je bílá, béžová, světle růžová, žlutá nebo aqua zelená. Tyto barvy vytvářejí pěkný kontrast s vaším opálením a dodávají zářivost. Vyhněte se barvám, které jsou příliš tmavé nebo matné, jako je černá, hnědá, šedá nebo tmavě modrá. Tyto barvy sníží účinky opalování a vaše pokožka bude vypadat mdle. Pohrajte si s potisky a vzory, jako jsou pruhy, květiny nebo puntíky. Tyto prvky přinesou vašemu outfitu úlevu a individualitu. Můžete se také rozhodnout pro etnické nebo tropické vzory. Připomíná sváteční náladu.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem ???? ???? ???? ???? ???? (@aminaabhn)

Doplňte svůj outfit šperky, šátkem nebo kloboukem. Volte přírodní materiály, jako je dřevo, rafie, bavlna nebo len. Dávejte přednost zlatým šperkům před stříbrnými. To bude lépe odpovídat vaší opálené pokožce. Můžete také zahrnout barevné kameny, jako je korál, tyrkys nebo ametyst, a zároveň se rozhodnout pro jasné, živé barvy, jako je červená, oranžová, fuchsiová nebo tyrkysová. Tyto barvy dodají energii vašemu vzhledu a zvýrazní vaše opálení. Dejte si však pozor, abyste to nepřehnali. Také se nedoporučuje spojovat je se střízlivějšími partiemi! Tím se zabrání duhovému efektu.

About Bilanova

Check Also

Manucure : Ce qu’il faut faire pour avoir un style qui dure très longtemps et qui n’abîme pas les ongles !

Manikúra: Jak prodloužit výdrž bez poškození nehtů!

Samozřejmě, všichni chceme toto léto vypadnout a nadýchat se čerstvého vzduchu. Nejprve se ale musíte …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *