Barvení: 3 chyby, které dělá každá žena, díky nimž pokaždé stárnou!

v tomto létě určitě chcete trochu změny. Můžete tedy využít příležitosti vyzkoušet novou barvu vlasů! Jen musíte být opatrní při výběru.

Samozřejmě existují chyby, které dělají všechny ženy, pokud jde o barvu vlasů, které je stárnou. Všechny je najdete níže!

Příliš drastické odbarvování vás zestárne.

Už je skoro konec léta. Je čas postarat se o své vlasy. O prázdninách musí doslova trpět sluncem, chlórem a mořem. Je tedy na čase domluvit si schůzku se svým kadeřníkem.

Tuto příležitost pak můžete využít k vyzkoušení všech nových barev. Co si užít jako malou změnu na léto. Jen musíte být opatrní při výběru barvy vlasů. Některé chyby vás mohou stárnout.

Pro začátečníky Neměli byste se příliš vzdálit od přirozených barev. Příliš drastická změna vám přidá pár let navíc. Pak byste se měli vyhnout jasným barvám, jako je růžová nebo zelená.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? (@meyloetta)

Ty zvýrazní vaše rysy a ještě více poznamenají váš obličej. Proto se nedoporučuje příliš se vzdálit od základního zbarvení. Takže přesně víte, co dělat při příští návštěvě kadeřníka!

Vyberte si barvu vlasů, která je příliš tmavá.

v určitém věku je třeba věnovat více pozornosti svému outfitu nebo účesu. Ve skutečnosti vás určité barvy a dokonce i určité typy oblečení mohou udělat o pár let starší. Což rozhodně není požadovaný efekt.

Když jdete do kadeřnictví Je důležité si dobře promyslet barvu, kterou chcete. Jak jste pochopili, budete se chtít vyhnout barvám, které jsou příliš světlé nebo příliš neobvyklé. Ale to není všechno.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem ???????????????????????????????????????? ???????????????? ???????? ???????????????????????? (@thairmagic)

Samozřejmě se budete chtít vyhnout výběru příliš tmavé barvy vlasů. Pokud už nemáte tmavé vlasy. Může způsobit, že váš obličej bude utrápený. Riskujete, že budete přísní. díky kterým stárnete Navíc tmavé barvy vám nebudou vypadat dobře, naopak.

Vaše pleť bude vypadat mdle nebo unaveně. Než přemýšlíte o barvení vlasů na ebenově černou, dobře si to rozmyslete. Doporučujeme vám vybrat odstín, který je o něco jemnější. Nebojte se, nemusíte si barvit vlasy na blond, abyste vypadali mladší.

Při barvení věnujte pozornost svým kořenům.

Nyní znáte všechny barvy, kterým se musíte vyhnout, pokud nechcete vypadat o roky starší, než jste. Existuje také další chyba, kterou mnoho žen dělá při barvení vlasů. Možná jste si již všimli, že určitá barva je jistá již po jednom až dvou měsících. Vaše kořeny začínají znovu růst. Pokud se ale jedná o přírodní úkaz, nebude moc krásný.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Kathleen M. (@k_growing_gray)

Když necháte své kořeny odhalené, budete vypadat starší, než ve skutečnosti jste. Pokud si chcete nechat narůst šedivé vlasy, nenechte je růst, aniž byste cokoli udělali. Poté si můžete zvolit, zda si vlasy ostříháte nakrátko nebo si celé vlasy obarvíte stejně šedě, jako jsou vaše kořínky. Nyní víte, jaké chyby byste se svými vlasy neměli dělat, pokud chcete vypadat mladší. Je to na tobě!

About Bilanova

Check Also

Produit de beauté : Les sérums à utiliser pour un visage rebondi et éclatant !

Péče o obličej: Séra, která budete tento podzim používat, abyste měli baculatý a zářivý obličej!

Kůže, zejména na obličeji, je vystavena různým faktorům, jako je vítr, slunce a znečištění. Navíc …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *