Anti-aging: 5 zlozvyků, které způsobují předčasné stárnutí pleti, kterým byste se měli vyhnout!

stejně jako vlasy Kůže nevydrží působení času. Jak lidé stárnou, budou postupně vykazovat známky předčasného stárnutí. Speciální ošetření jsou proto součástí naší kosmetické rutiny.

Udržet si pokožku v neporušeném stavu co nejdéle však není snadný úkol a vyžaduje zvláštní pozornost. V první řadě je nutné se vyvarovat používání přípravků proti stárnutí, které přispívají k urychlení sklerózy kůže. Discover 5 Všechny výdaje musí být prominuty!

Péče o pleť proti stárnutí se vyvíjí!

Po 50 letech se potřeby naší pleti vyvinuly a s nimi i naše kosmetické rutiny. změna Taky. Jak stárneme Do naší každodenní rutiny často přidáváme produkty péče o pleť proti stárnutí. Jsme přesvědčeni, že tato ošetření úspěšně obstojí ve zkoušce času. jak to opravit?

Musíte pochopit, že i když jsme vybrali to nejlepší ošetření vrásek, je stále těžké odolat stárnoucí pleti. Z dobrého důvodu Některé špatné návyky mohou být škodlivé pro naše odhodlání udržet si mladistvou pleť. Tady jsou Chyby, kterých je třeba se vyvarovat Pro zralé tóny pleti pro účinnou péči o obličej proti stárnutí. Počínaje smýváním make-upu bychom neměli zanedbávat.

Odličování musí být součástí naší každodenní kosmetické rutiny! Musíte pochopit, že je to kůže. Špatná čistota Bude těžké se znovuzrodit. Na konci operace pleť zmatní, objevují se drobné pupínky a vrásky. Je to jedna ze základních procedur proti stárnutí, která se používá ke správnému čištění pleti každý večer.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený skincare od sahar (@skincare.by.sahar.w)

Cílem je odstranit make-up a nečistoty, které se nahromadily během dne. Při čištění pórů tóny pleti lépe dýchají a zachovávají si zářivost. Toto každodenní dekódování také pomáhá. Aktivní složky v péči proti stárnutí Lépe se vstřebává do pokožky Zralé tóny pleti preferují jemnější formule čisticích mlék, krémů nebo olejů.

Čemu se při kosmetických procedurách vyvarovat!

Jak jsme již řekli, potřeby pleti se s věkem mění. Nicméně, všechny zralé pleti Neplatí stejné podmínky.Chybou, kterou děláme po padesátce, je, že si myslíme, že všechna ošetření proti stárnutí jsou šitá na míru naší pleti. Je však třeba si uvědomit, že některé krémy proti stárnutí s velmi bohatou texturou jsou prokazatelně mastné. Příliš mnoho pro některé smíšené typy pleti.

Před výběrem krému proti vráskám je proto nutné znát typ pleti i ve stáří. Jedna z nejčastějších chyb krásy, které děláme, je:Zapomeňte na naše krky a dekoltSvému obličeji věnujeme příliš mnoho pozornosti a nakonec zanedbáváme tyto oblasti, které jsou velmi tenké, snadno se poškrábou a rychle stárnou.

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mashou • Face Gym (@masha_facegym)

Proto je důležité během vaší kosmetické rutiny distribuovat své produkty proti stárnutí do těchto oblastí. Totéž platí pro ostatní části našeho těla. Kůže se s přibývajícím věkem potřebuje stát měkčí, a přesto děláme chyby, jak naše pleť zraje. Máme tendenci množit se Naše peelingy a peelingy

Můžeme použít stejné gesto, když si řekneme, že to pomůže podpořit obnovu buněk. Ve skutečnosti se vyhněte k peelingu kůže v důsledku nadměrného používání přípravků proti stárnutí Tento zlozvyk zbavuje pokožku jejích přirozených olejů a způsobuje dehydrataci. Ukazuje se, že výsledky jsou katastrofální, včetně jemných linek a vrásek.

Anti-aging: výsledky používání kosmetických nástrojů!

Různé typy kosmetických postupů Postupem času se vyvíjí. V současné době existuje mnoho nových způsobů! A rozhodně nevyžaduje péči proti stárnutí! Jsme připraveni udělat vše pro to, aby naše pleť opět vypadala mladistvě. Ale protože se příliš trápíme zacházet s nástroji .

Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Institut Guinot – Melisey (@guinot_melisy)

Rozšíření kosmetického vybavení se stalo populární. Automatická masáž kůže. Buďte opatrní a vyvarujte se násilí vůči ní. Pokud vytáhnete příliš mnoho elastinových vláken, která jsou zodpovědná za pružnost pokožky, může to způsobit poškození vláken. Ty podpoří ochablou pokožku! Toto je jedna léčba vrásek, které je třeba se vyhnout!

About Bilanova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *